ארכיון
ארכיוןצילום: כיבוי והצלה

תאונה קשה התרחשה אמש בכביש 1 סמוך למחלף שער הגיא כשנהוראי שלום ז"ל, תלמיד ישיבת 'נר ישראל' באלעד ותושב רכסים, התנגש בחלקה האחורי של משאית.

כוחות ההצלה שהוזנקו למקום מצאוהו כשהוא לכוד בפנים הרכב. לאחר שחולץ הוא פונה אותו לבית החולים בירושלים במצב אנוש והרופאים נלחמו על חייו. לצערם של הרופאים במהלך הלילה הוא נפטר.

פאראמדיק מד"א דרור עיני וחובש בכיר במד"א בני יוזף, סיפרו: "ראינו רכב פרטי לכוד מתחת לחלקה האחורי של משאית שהייתה בנתיב נסיעה, נהג הרכב גבר כבן 30 היה מחוסר הכרה, וסבל מחבלת ראש קשה, תוך חילוצו מהרכב הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים ופינינו אותו לבית החולים תוך המשך טיפול כשמצבו אנוש".

אלי ארנטרוי מתנדב 'צוות הצלה' מוסיף: "כשהגעתי למקום, מצאתי זירה קשה של תאונת דרכים בה רכב פרטי התנגש במשאית, כאשר בתוך הרכב הפרטי נלכד הנהג, גבר כבן 30 כשהוא מחוסר הכרה במצב אנוש. לאחר שלוחמי האש חילצו אלינו את הפצוע, יחד עם פארמדיקים וחובשים נוספים של מד"א הענקנו לו סיוע רפואי ראשוני הכולל עצירת דימומים, קיבועים וחבישות , צוות אט"ן של מד"א מפנה אותו במצב אנוש תוך כדי פעולות החייאה לחדר הטראומה בביה"ח הדסה עין כרם בירושלים".

כאמור, חרף המאמצים הוא נפטר והלווייתו תתקיים היום ברכסים.