עידן עמדי
עידן עמדיצילום: משה נחמוביץ

עידן עמדי משחרר הבוקר את "יבוא מחר" - סינגל אחרון הסוגר את אלבומו החמישי, בשנת סיכום העשור לקריירה שלו.

את השיר כתב עמדי לפני שלוש שנים, עת נולדה בתו הבכורה, ועם המסר האופטימי הזה סוגר עמדי את אלבומו החמישי "זוכר כמעט הכל" שהתחיל עם יציאת הסינגל "מה את מרגישה" בשנת 2019, וכלל את להיטיו האחרונים של עמדי, ביניהם "אני רוצה", "תסתכלי לי בעיניים", "מקום לשנינו" ו-"ערב ערב" שיצא בחודש אוגוסט האחרון.

אלבומו החמישי של עמדי נכתב והוקלט לאורך ארבעת השנים האחרונות, והוא כולל שירים על המשבר הפוליטי במדינה, על תקופות הקורונה, וגם כאמור את חוויותיו של עמדי כאב טרי.

"'יש דברים שמשתנים בחיים האלה ויש דברים שלעולם לא' ככה אמר לי רן המתופף רגע לפני שעלינו לבמה והתכוון לשברון הלב ולגעגוע הפרטי שלו" מספר עמדי.

"לפני שלוש שנים בדיוק בחדר לידה חוויתי את הרגע המאושר בחיי- הולדת בתי הבכורה. כמה חודשים אחרי, הגיע מהאפלה איזה נגיף עם שם מוזר וככה מצאנו את עצמנו מסתגרים בבתים".

"בזמן שהעולם וחבריי הקרובים קרסו לתוך הצרות שלהם, אני הייתי מתעורר לחוויות ראשונות של ילדה, לרגעים בהירים שכדי לתאר אותם אצטרך נהר של מילים או אולי פשוט חיוך ושתיקה".

"מאז יצאנו לאור, חלקים ממה שהיה, חרוטים אצלנו עמוק חלקים מודחקים או נעלמו כלא היו. ככה זה בני האדם, אנחנו לומדים להסתגל, לנשום עמוק, להתרגל. לעיתים נצמח ונצחק ברגעים אחרים נשקע ונדאג אבל השמש בעקביות, בעקשנות, תמשיך לזרוח תזכיר לנו שעל כל רגע כאב ממתין גם רגע אושר, כי לפעמים אל המזל סוגר לנו את היד ולפעמים הכל לטובתנו".

"וכמה מילים לאחת שאולי בעוד כמה שנים תקרא את זה", חותם עמדי, "יש דברים שמשתנים בחיים האלה ויש דברים שלעולם לא. ואני מבטיח שאעשה כל מה שאפשר וגם אם לפעמים חשוך, אני מבטיח שיבוא מחר".