קרעי עם דרעי, גפני וגולדקנופף
קרעי עם דרעי, גפני וגולדקנופףצילום: דוברות

שר התקשורת שלמה קרעי נפגש היום (שני) עם יושבי ראש המפלגות החרדיות, השר אריה דרעי, השר יצחק גולדקנופף וח"כ משה גפני, ועדכן אותם על כוונתו לבטל את רפורמת הקומה הכשרה שיזם שר התקשורת הקודם יועז הנדל.

בפגישה בין קרעי לחרדים הוסכם כי התכנון לפנות את התדרים של דור 2 ודור 3 לטובת פריסת תדרים יעילה של דור 4 ודור 5 בסוף שנת 2025, יתבצע כמתוכנן.

השר וראשי המפלגות הגיעו להבנות ולפיהן על מנת לאפשר לשוק להיערך טוב יותר מבחינת מכשירי דור 4 מותאמים, השר יאריך בחצי שנה את האפשרות לרכישת קווים חדשים בדור 2 ודור 3. ניוד בין חברות יתאפשר עד סוף שנת 2025.

שר התקשורת שלמה קרעי: "אני שמח על הזכות שנפלה בחלקי לתקן את המעוות ולהשיב את כבודו של הציבור החרדי שנרמס על לא עוול בכפו. כאשר פועלים בהבנה וברוח טובה ולא מנסים להתערב באופן בוטה בחופש הפרט ובאורח החיים של ציבור שלם, אפשר להגיע להסכמות במהירות וביעילות לטובת כל הצדדים."

שר הפנים והבריאות והמשנה לראש הממשלה אריה דרעי: "מברך את שר התקשורת שלמה קרעי על ביטולה של רפורמת הסלולר, שכל מטרתה לכפות אורח חיים שלם על למעלה ממיליון איש. השר קרעי הוא דמוקרט אמיתי, שבניגוד לקודמו בתפקיד, מתחשב בזכויותיהם של אזרחים".

שר השיכון יצחק גולדקנופף: "אני מבקש לברך את ידידי השר שלמה קרעי על ביטול רפורמת הסלולר הפוגענית. אשריך שזכית לקדש שם שמים ולעשות נחת לגדולי ישראל! רפורמת הנדל היתה התערבות בוטה של שר מנותק, באורח חיים של ציבור, שבחר לשמור על עצמו ועל ילדיו מפני תכנים פסולים. באופן נדיר, גדולי ישראל עלו אל השר והתחננו אליו שלא יפגע בציבור שומרי התורה והמצוות, אבל הוא אטם את אוזניו. לאורך כל מערכת הבחירות הבטחנו לבטל את הרפורמה וברוך ה’ שעלה בידינו."

יו"ר 'דגל התורה' ויו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני: "אני מברך את שר התקשורת שלמה קרעי על החלטתו לבטל את רפורמת הטלפונים הסלולריים שנועדה לפגוע בציבור החרדי ולהתערב באורח חייו. זהו אחד הנושאים שהתחייבנו לבטל עם הקמת הממשלה החדשה ואני שמח על כך."