בני גנץ
בני גנץצילום: Olivier Fitoussi/Flash90

חבר הכנסת בני גנץ העלה הערב (רביעי) לחשבון הטוויטר שלו סרטון חיזוק ותמיכה בזמר שימי תבורי שהיום פורסם כי הוא לא הוזמן להופיע ביום העצמאות.

בסרטון פונה גנץ לשימי תבורי ואומר לו: "מה זה אני שומע, לא מזמינים אותך לבמות? תאמין לי, אני בונה במה תבוא אתה אליי".

"אתה נהדר, אתה על הכיפאק, עשרות שנים, יופי של מוזיקה, יופי של שירה, יופי של הגשה, יופי של דרך, בחיים אל תתייאש. בהופעה הבאה שלך אני אעשה את כל המאמצים להגיע", הבטיח גנץ לסיום.

בני גנץ פונה לשימי תבורימתוך הטוויטר של בני גנץ

היום פורסם כי בזמן שרוב העיריות סגרו חוזים עם זמרים מובילים לחגיגות יום העצמאות, הזמר שימי תבורי בן ה-70 מצא את עצמו ללא שום הצעה להופעה.

"זו הפעם הראשונה בחיים שלי שאני נמצא במצב הזה", אמר תבורי בשיחה עם ynet. "בשנים שעברו, בחודש הזה אני כבר די סגור עם ההופעות לעצמאות. עכשיו אין לי שום דבר. למה? מה, אף אחד כבר לא אוהב את השירים שלי? הנוער לשלטון".

"הזמרים הצעירים לוקחים מאות אלפים להופעה אחת, והעיריות יכולות לסגור עשרה אמנים ותיקים במחיר של זמר אחד", ממשיך תבורי. "הם מתנהגים כאילו שאין מבוגרים. אני אחד הזמרים הטובים בארץ וכל העם אוהב אותי, אבל איך עוזי חיטמן כתב? לא באתי לשנות את העולם", סיכם.

לאחר הפרסום הזמרת זהבה בן, שבעצמה לא הוזמנה להופעות עצמאות לפני כמה שנים, התקשרה לשימי תבורי והזמינה אותו להופיע איתה בחגיגות יום ההולדת 75 למדינה. "הייתי במקום הזה", אמרה בן וביקשה ממנו להופיע עימה.