אילוסטרציה
אילוסטרציהצילום: ISTOCK

כתב אישום בגין עבירות אונס הוגש היום (ראשון) נגד מוהל בן 64 תושב אזור העמקים, שבבעלותו גם עסק לתשמישי קדושה. המוהל נאשם באונס בתו במשך עשר שנים. כך דווח בכאן חדשות.

מכתב האישום עולה שהמוהל נהג לאנוס את בתו במשך עשר שנים, מאז שהייתה בת שלוש ולבצע בה עבירות מין נוספות באופן שיטתי וקבוע. בנוסף נהג לבצע במשך כשלוש שנים עבירות מין באופן שיטתי בבת נוספת. בשני המקרים המעשים הופסקו לאחר שהבנות הגיעו לגיל שבו החלו לקבל מחזור חודשי. את התלונה הגישה אחת הבנות שבמהלך השנים עזבה את בית המשפחה.

הבת החליטה להפסיק לשתוק כיום כשהיא צעירה בשנות ה-20 לחייה. היא כתבה יומן אישי מגיל צעיר, שבו כינתה את האב "הרוצח של הנפש שלי". אחרי הכחשות חוזרות ונשנות, נשבר המוהל והודה במעשים בחקירותיו במשטרה.

"הנאשם נהג לבצע בה אינוסים ומעשים מגונים כמעט מדי יום, לעיתים תוך שהסב לה כאבים. בגיל 4-3, כשהיה אמור לקחת אותה לגן הילדים, הקרין בפניה סרט פורנו, הפשיט אותה, הושיב אותה על מיטתו, הציג בפניה גוף של אישה ותקף אותה", תואר בין השאר בכתב האישום שהוגש על ידי עו"ד עינת גוטסמן.

רס"מ אורית תורג'מן, חוקרת בכירה לענייני עבירות מין ואלימות במשפחה במחוז הצפוני של המשטרה, שהייתה מחוקרות התיק, סיפרה לאתר Ynet כי "היא נראתה שבורה לחלוטין, בכתה המון, לא הייתה בטוחה שהיא רוצה להתלונן, והייתה מלאה בהתחבטויות. נתתי לה את התחושה שהגיעה לכתובת הנכונה. ככל שלמדתי את התיק הבנתי שמדובר באחד המקרים המזעזעים ביותר שטיפלתי בהם".

"האב ניצל את בתו מאז שהייתה בת 3, בתדירות יום יומית, כשהוא מתעלם מהכאב ומהבכי שלה, מאיים עליה בגיל מבוגר יותר שלא תחשוף את מעלליו כי הוא יגיד שהיא חולת נפש ויכחיש את כל מעשיו".

לפי הדיווח, האב נחקר כמה פעמים והכחיש פעם אחר פעם את המעשים המיוחסים לו - עד שנשבר. "הוא הודה במהלך חקירה ושיתף אותי בכך שלא היה לו טוב עם אשתו ושחיי הנישואים שלו לא היו טובים. הוא שיתף שהוא עצמו נפל קורבן לתקיפות מיניות כשהיה ילד. הוא הביע חרטה ולא הפסיק לבכות. מבחינת הבת הוא מפלצת. כך היא תיארה אותו בעבודות שעשתה", אמרה תורג'מן.