ח"כ אלמוג כהן
ח"כ אלמוג כהןצילום: ערוץ 7

חברי הכנסת והשרים של סיעת עוצמה יהודית סיירו אתמול (שלישי) בטובא זנגרייה ובמקומות נוספים בצפון הארץ, אך בהרכב חסר.

חבר הכנסת אלמוג כהן, איש ''עוצמה יהודית'' שהודיע כי יגיע לסיור "לא כחבר הסיעה", קיבל מסר מגורם במפלגה ולפיו הוא אינו רצוי. כהן עשה סיבוב פרסה וחזר על עקבותיו.

בשבועות האחרונים שורר מתח כבד בעוצמה יהודית בעקבות התנהלותו של ח"כ כהן שלטענת השר בן גביר פוגעת במפלגה ואף מזיקה לקואליציית הימין.

מטעמו של ח"כ אלמוג כהן נמסר: "את 85 הנרצחים בחברה הערבית לא מעניין מי פירסס ומי נסע רוורס, גם לאזרחים הנאנקים תחת קרטלי-הפשיעה בנגב ובגליל משחקי הפעוטון הללו לא משנים דבר. אני סמוך ובטוח כי לאחר סיור הפרוטקשן שהתקיים אתמול, אזרחי מדינת-ישראל יראו בימים הקרובים תכנית מקצועית ומפורטת של המשרד לבטחון-לאומי למאבק בפשיעה המשתוללת במדינת ישראל. פחות דיבורים, יותר מעשים".

לפני שבוע דווח כי השר בן גביר הודיע ח"כ אלמוג כהן, כי החליט להדיח אותו מוועדת החוץ והביטחון. זאת לאחר שאמר כי האולטימטום שהציב בן גביר לראש הממשלה בנימין נתניהו בעניין התקציב לא מקובל עליו.

דבריו של ח"כ כהן עוררו זעם רב בהנהגת עוצמה יהודית - וחנמאל דורפמן, ראש המטה של בן גביר, כתב בקבוצה של המפלגה: "אני מתחיל לחשוב שאת אלמוג מעניין רק אלמוג, לא איתמר, עוצמה יהודית או תושבי הנגב".