יו"ר ארגון להב"ה, בנצי גופשטיין
יו"ר ארגון להב"ה, בנצי גופשטייןצילום: ערוץ 7

ביום חמישי הקרוב (22.06), צפוי להתקיים בבניין כלל במרכז ירושלים אירוע מיסיונרי גדול של "אגודת היהודים המשיחיים".

במודעה שפרסמה האגודה לקראת האירוע, נכתב: "אנו מזמינים אתכם למפגש בלתי נשכח שבו נרים את קולנו בפה אחד בהלל ושבח לאדוננו ישוע המשיח".

על אף שמדובר בכנס מיסיונרי מוצהר, אשר הכניסה אליו מותנית ברכישת כרטיס, במודעה נכתב כי גם ילדים מוזמנים להשתתף בכנס, וכי להם ולחיילים מחיר הכרטיס עומד על 25 שקלים, לעומת כרטיס מבוגר העולה 50 שקלים; זאת למרות שעל פי חוק, שידול קטין להמרת דת היא אסורה.

ההזמנה לאירוע של "היהודים המשיחיים"
ההזמנה לאירוע של "היהודים המשיחיים"צילום: ללא

בארגון להב"ה ובארגון 'אור לאחים' מתכוונים לקיים מחאה מול האירוע, ולנסות לשכנע בכניסה אנשים המגיעים להשתתף בו, לבטל את החלטתם.

יו"ר ארגון להב"ה, בנצי גופשטיין, אומר: "לא ברור לי כיצד כנס כזה בו מנסים להמיר ילדים לנצרות, באופן אסור בעליל על פי חוק, מתקיים בליבה של ירושלים. אנחנו בכל מקרה נהיה שם בהפגנה חוקית, כדי להגיד לאותם מיסיונרים: אתם לא רצויים כאן, אין לכם מה לחפש כאן. בנוסף, נסביר ליהודים תמימים שעלולים להגיע לכנס מדוע הוא מסוכן, וננסה לשכנע אותם לבטל את ההשתתפות בו".

גופשטיין הוסיף: "אני קורא לכל מי שזהותה היהודית של המדינה חשובה לו, לכל מי שקדושת ירושלים חשובה לו ולכל מי שהיהדות חשובה לו, להצטרף אלינו למחאה. יום חמישי הקרוב, ג' תמוז, 22.06, בשעה 17:00, מחוץ לבניין כלל. בואו".

המודעה של ארגון להב"ה
המודעה של ארגון להב"הצילום: להב"ה