העימותים
העימותיםבאדיבות מארגני ההפגנה

מתקפה ברשתות החברתיות נגד מפקדת תחנת המשטרה במודיעין בטענה שהפקירה את השר יריב לוין הבוקר (שלישי) ולא שלחה ניידות לפנות את המפגינים.

בתגובות שנכתבו נגד סנ"צ לינור לוי, צויין כי מדובר בכלתו של יו"ר הכנסת לשעבר מיקי לוי מיש עתיד. "הגברת לא שלחה ניידות לביתו של לוין ואפשרה לפורעים יד חופשית להתעלל בתושבי השכונה ולסכן את חייו של השר לוין".

מפכ"ל המשטרה גיבה את לינור וגינה את המתקפה: "אנשים חסרי אחריות זרקו לרשת גפרור של מצג שווא והציתו צונמי של פרסומים שקריים וחסרי אחריות כנגד קצינת משטרה איכותית ומצויינת, שפועלת מידי יום למען הציבור כולו והגיעה לתפקידה הנוכחי בזכות כישוריה המצויינים כמפקדת".

"אני קורא לציבור לעצור מיד את המשך הפצת השקרים ברשתות החברתיות ומגנה אותם. מפקדת תחנת מודיעין היא קצינה מוערכת ואני מחזק אותה ומבטיח כי הארגון יטפל בכל פרסום שיקרי נגד שוטרי משטרת ישראל".

מפקד המחוז ניצב אבי ביטון הביע שאט נפש מהפרסומים ברשתות וציין: "מדובר בקצינה איכותית הנמנת על שדרת הפיקוד הבכיר במחוז מרכז ומרחב שפלה, עתירת הישגים מקצועיים בהובלת התחנה עליה מפקדת למען בטחון הציבור ושוטריה וכל ניסיון נלוז לייצר תמונה מעוותת, מקומו להידחות על הסף".

בית המשפט שחרר למעצר בית את ששת המפגינים שנעצרו הבוקר בהפגנה האלימה מול ביתו של השר יריב לוין במודיעין.

המפגינים הורחקו מהעיר מודיעין ונאסר עליהם להשתתף בהפגנות למשך 10 ימים.