פינוקים לחיילים
פינוקים לחייליםצילום: פריסמן הפקות

ביוזמת ארגון תורת לחימה וחברת "פריסמן הפקות" נאספו מעל 100 אלף שקלים לטובת לוחמי צה"ל שהשתתפו במבצע 'בית וגן' בג'נין.

בעזרת הכסף שנאסף בקמפיין שהחל ביום המבצע, ארגנו לחיילים חלוקת ציוד התרעננות, צ'ופרים, ושיפורי מזון שהוכנסו על ידי היחידות לתוך ג'נין, וכן הפקת אירוע "על האש" גדול למאות לוחמים עם סיום המבצע.

לאחר כיסוי ההוצאות, ועם היוודע דבר נפילתו בקרב של לוחם אגוז רס"ל דוד יהודה יצחק הי"ד, קראו ב'תורת לחימה' לציבור להמשיך להירתם לטובת יחידת אגוז ועם השלמת הקמפיין יועברו הכספים לרווחת חבריו לנשק של דוד הי"ד.

מנכ"ל ארגון תורת לחימה אביעד גדות: "בזמן מבצע צבאי כה חיוני כנגד אוקיינוס הטרור בג'נין, לא יכולנו לעמוד מנגד. יחד עם חברינו יוסף פריסמן ("פריסמן הפקות") שדחף את האירוע כרוח סערה ללא כל תמורה, פנינו לציבור הישראלי הרחב שהגיב באופן מדהים ליוזמה לחבק את הלוחמים, החל מכוח החוד בתוככי ג'נין, וכלה בחיילים שבמעטפת, ועל כך תודתנו למעל 1,000 אזרחים שנרתמו למשימה.

גדות הוסיף: כל זאת דווקא בימים של שיח סרבנות פסול ושל ניסיון לגרור את הצבא למחוזות פוסט ציוניים ופוליטיים גם תוך כדי מבצע. קיני הטרור התפתחו בגלל חולשות בתוכנו, בגלל הגירוש הנפשע מצפון השומרון ובגלל רוח עוועים. הציבור הישראלי אמר, צה"ל על כלל לוחמיו מגן על עם ישראל בארצו. רוח עם ישראל איתנה מול אויביו ולוחמי ישראל מקבלים גב למשימה הלאומית: לחימה נחושה ומקיפה מול אויבינו, שג'נין וקיני הטרור שבה - הם רק ההתחלה".

יוסף פריסמן מסר: "כחברה הפועלת בשומרון ראינו ערבות הדדית וחשיבות טבעית לחבק את הלוחמים שמשליכים נפשם מנגד ועושים את הדבר הנכון להגנת כלל ישראל. אנו מייחלים לכך שהם יוכלו בע"ה לבצע את הדרוש ולמוטט את קיני הטרור כולל זו של הרשות הפלסטינית הרצחנית. אני מודה לארגון תורת לחימה ולציבור הרחב על ההירתמות וההיענות."