את היום גדוש הפעילות בכנס 'עת לאהוב' השלישי בו השתתפה כנחת סדנא, מסכמת מאמנת הזוגיות חיה ממן בפני מצלמות ערוץ 7 ומספרת על "יום מטורף", כהגדרתה.

"יום של הזדמנויות, יום של יציאה מאזור נוחות. עצרתי את השיחה שלי ואמרתי לכל מי שהיה שם שמגיעות להם מחיאות כפיים עצומות כי הם אנשים שהסכימו לצאת מאזור הנוחות, להיפתח למשהו חדש, לבוא למשהו מרענן, אחר, שמאפשר מפגש, מאפשר למידה ונותן כלים", אומרת ממן.

לדבריה אכן ניתן לזהות שינוי הולך ומתרחש משנה לשנה בעולם זה של חיפוש זוגיות. "זה קורה גם תוך כדי היום עצמו. יש כאלה שבתחילת היום היו קפואים ולא הבינו לאן הם הגיעו, זה היה נראה להם המוני, אבל לאט לאט הם הבינו את הקונספט, את הספיד דייטינג ואת היכולת להכיר כאן אנשים ולהביא את עצמם כמו שצריך, וזה מדהים".

ומה באשר להמשך הלאה לאחר היום המיוחד? ממן מסבירה כי "היום הזה מאפשר גם המשכיות. ב-252 מבקשים תגובות ויכולים לעשות את ההמשך. לכל מי שרוצה להמשיך יש כתובת", היא אומרת ומספרת על מתאמן ומתאמנת שלה עצמה שאותם ניסתה לשדך זה לזו ולא הצליחה, לפתע הגיעו אליה שניהם בעקבות הספיד דייטינג, ומסתבר שדווקא המפגש הזה גרם לכך שמשהו יעבוד. "מכאן זה יכול להתקדם ומובן שזו רק ההתחלה".