הפגנה בבני ברק
הפגנה בבני ברקצילום: Avshalom Sassoni/Flash90

מטה 'תקומה 2023' יוזם צעדה בעיר בני ברק והבעת תמיכה בתושבי העיר כתגובה לצעדת נשות השמאל בשבוע שעבר. הצעדה תתקיים ביום חמישי הקרוב.

יוזמת "צעדת האהבה" מגיעה לפי המארגנים בתגובה לצעדת נשות השמאל שכללה בין היתר הצקות ואלמנטים לא צנועים שפגעו ברגשותיהם של תושבי העיר והמתגוררים באזור.

יו"ר מטה תקומה 2023, ברל'ה קרומבי אמר: "שאנחנו מדברים על אזרחים סוג ב', אנחנו מדברים על אחינו החרדים, שתורמים למדינה במאות ארגוני חברה אזרחית מופלאים. אותו ציבור מופלא שחרט על דגלו את 'עולם חסד יבנה'. רבבות מתנדבים ומתנדבות שהתגייסו לכל החיים, בארגוני חסד שקשה לתאר איך היתה נראית מדינת ישראל בלעדיהם. זק"א, איחוד הצלה, ידידים, יד שרה, עזר מציון, מתנת חיים ועוד ועוד. אבל מבחינת התקשורת הם 'טפילים', 'פרזיטים', אזרחים סוג ב', שנגדם מותר להסית ולטנף. לכן, אנחנו נגיע לבני ברק כדי להגיד די להסתה נגד הציבור החרדי".

ח"כ אביחי בוארון ממובילי תקומה 2023 ועצרות התמיכה ברפורמה הוסיף: "המראות והקולות של פילוג והסתה כלפי הציבור החרדי מזעזעים אותי. הציבור החרדי הוא ציבור יקר מאד ואנו מעוניינים להרבות שלום ואהבה. ברור לכולנו שהציבור החרדי מותקף בשל היותו חלק מהמחנה הלאומי. לא נאפשר לרדיפה הזאת להימשך".

"אני קורא לכולם להצטרף ל'צעדת האהבה' ולחבק את אחינו החרדים. נוכיח לכולם שערך הערבות ההדדית בין אחים לא מתקיים רק עם הדומה לך אלא דווקא עם אלה ששונים ממך. בימי אלול נרבה כולנו אהבה ואחווה ונביא שלום על ישראל", דברי ח"כ בוארון.