ברביבאי, ליברמן ואבנר
ברביבאי, ליברמן ואבנרצילום: ורד אדיר

נציגי מפלגת 'ישראל ביתנו' בתל אביב וחברי תנועת 'ת"א חופשית', עו"ד גיא אבנר ומיכאלה לוין שמיר, יחברו לרשימת "יש עתיד" בעיר בראשות האלופה במיל' אורנה ברביבאי.

הרשימה המאוחדת תפעל יחד על מנת לקדם את ערכיה הליברליים של העיר בדגש על חופש דת וחופש מדת, קידמה, והגברת תחושת הביטחון האישי והסדר הציבורי לתושבי ותושבות העיר.

יו"ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן: "מפלגת ישראל ביתנו שמה דגש מרכזי על ייצוג המפלגה בשטח ובערים השונות, מתוך הצורך לקדם אידיאולוגיה ציונית, ליברלית ושוויונית, הדוגלת בערך החשוב והבלתי מתפשר של 'חיה ותן לחיות'. מהיכרותי רבת השנים עם אורנה ברביבאי, נחשפתי לאשת עשייה הפועלת כבר שנים ארוכות למען אזרחי ישראל במישורים רבים. אין לי ספק שאיחוד הכוחות בינינו יטיב עם תושבי העיר".

ברביבאי מסרה: "ההצטרפות של מפלגת ישראל ביתנו מייצרת מכפיל כוח בחומת הברזל שאנחנו מציבים לתל אביב -יפו הליברלית והחופשית, תוך הגנה נחושה על זכויות כלל התושבים, ללא הבדל דת, גזע ומין. אני מודה ליו"ר המפלגה, אביגדור ליברמן, על תמיכתו באיחוד הכוחות ומברכת על הצטרפות עו"ד גיא אבנר ומיכאלה לוין שמיר מתנועת "ת"א חופשית" לרשימה בראשותי. יחד נפעל לקידומה ושגשוגה של העיר עבור תושביה".