תיעוד המעצרדוברות המשטרה

המשטרה עצרה הלילה (חמישי) שני תושבי חורה בחשד שהיו מעורבים באירוע גניבת הסחורה ממשאית שהייתה מעורבת בתאונה בכביש 6 בסמוך לקריית גת.

המעצר התרחש אחרי שהחוקרים הצליחו לזהות את החשודים בסרטון שפורסם ברשתות החברתיות בהם נראים בוזזים משאית שנפגעה בתאונה בה נהרג אדם.

ח"כ אלמוג כהן הגיב למעצר החשודים: "אני מברך את משטרת ישראל ומרחב לכיש על מעצרם המהיר של שני בדואים תושבי חורה, החשודים בבזיזת סחורה ממשאית שהייתה מעורבת בתאונה קטלנית".

הוא הוסיף: "מדובר במעשה שפל ונבזי, שאינו מייצג את רוב הבדואים בנגב, בו בני-אדם מנצלים הרג של אדם אחר, על מנת לגנוב סחורה. אני סמוך ובטוח כי ידה של משטרת ישראל תגיע גם לשאר החשודים, אולם אנו כחברה המקדשת את החיים, חייבים להוקיע מעשה שכזה בריש-גלי".

נהג המשאית שנבזזה ממוצרי מזון, סיפר לכאן חדשות: "זאת בושה, חוויה הכי לא נעימה שיכולה להיות, במקום לבוא ולהושיט יד, לבוא בגישה כזאתי, אנשים באים ובוזזים, זה מה שיש להם בראש. במקום לבוא לתת יד אחד לשני".

"שנהיה עם מאוחד וביחד. היו שם תכולה של ארגזי מזון, הם לקחו מהמשאית שלי. כל מיני חטיפים ודברים כאלה".

"המסר שלי", אמר, "שאנשים יחשבו בכיוון חיובי ולא שלילי בפעם הבאה. ויבואו ויושיטו יד ויעזרו. במיוחד כשיש לנו הרוג שם בתאונה הזאת. אני משתתף בצער המשפחה".