שטראוס
שטראוסצילום: Michael Giladi/Flash90

בערוץ 14 ברכו היום (רביעי) את מנכ"ל חברת שטראוס על מכתבו המפויס לעובדיו בערב ראש השנה.

"אנו מברכים על הנאמר במכתבו של מנכ"ל שטראוס שי באב"ד שבו הבהיר, שחברת שטראוס לא תפגע בחופש הביטוי ולא תתערב בתוכן של כלי התקשורת באשר הם. אנו מאחלים לכל עם ישראל גמר חתימה טובה וחג סוכות שמח", כתבו.

באב"ד כתב במכתבו: "תקופה סוערת ומאתגרת במיוחד עוברת על החברה הישראלית כפי שכולנו מרגישים וחווים. כולנו תקוה שבשנה הקרובה נהיה הרבה יותר קשובים זה לזו, שנכיר תודה על כול הטוב שזכינו לו, שתמיד נקבל, נכיל ונאהב אחד.ת את השני.ה ללא תנאים, ונזכור תמיד כי כוחנו כחברה, כעם וכמדינה זה בעיקר ומעל הכול ה'ביחד'. הביחד שלנו בשטראוס זה מי שאנחנו. את המנגינה המשותפת הזו אנחנו נמשיך לייצר ביחד במסע המשותף הזה, כי רק ביחד זה יצליח".

"דווקא בתקופת כאלו, סבלנות, סובלנות וקבלה של האחר מאפשרים לנו להיות באמת ביחד. בהקשר הזה חשוב לציין משהו שעבורי היה מובן מאליו, אך משיחות שערכתי עם רבים מכם.ן בשבועות האחרונים, כנראה שלא כך פני הדברים. שטראוס היא החברה של כולכם.ן ושל הציבור הישראלי כולו".

עוד כתב: "אנחנו מחויבים לחופש הביטוי, לריבוי דעות, להקשבה ולהכלה. תמיד נהיה פתוחים לקבל עמדות רבות ומגוונות, ללא התערבות בתוכן, כמתבקש בחברה הרב גונית בישראל ובאחריותנו לעודד שיח פורה ופתוח. כל קול הוא חשוב ובעל ערך, ולעולם לא נשקיט או נעמעם קולות. ההחלטות שמתקבלות בחברה אינן נובעות מנקיטת עמדה פוליטית כזו או אחרת, גם אם חלקן התפרשו ככאלה".