בני הזוג סוכות אצל רוטמן
בני הזוג סוכות אצל רוטמןצילום: דוברות

עשרות גולשים לעגו ברשת לכיסוי הראש של חיה סוכות, רעייתו של ח"כ צבי סוכות, לאחר שפרסם תמונה זוגית בביקור בסוכתו של חברו למפלגה ח"כ שמחה רוטמן.

אחת הגולשות לעגה: "אין לאשתך מיגרנה כל לילה? ללכת עם כזאת קונסטרוקציה זה כואב". גולש אחר כתב: "איזה פצע יש למחופפת לידך שהיא עם תחבושת כזו? לא החבאתם שם איזה בן אוליאל?".

מנגד, אחת הגולשות ציינה: "אני מתנגדת לכל הערכים שהאנשים בתמונה דוגלים בהם, ועדיין, ללעוג ללבוש של אישה רק כי הוא שונה משלכם - זה מגעיל".

ח"כ סוכות הגיב: "אחרי שפיצצו את תפילת כל נדרי, הרסו לילדות אירוע חג וחירבו את האפשרות לשדר מסוכה בערוץ 14, הליברלים הנאורים סימנו מטרה חדשה - הכסר"ש של אשתי. שונאי יהדות".

מפלגת 'הציונות הדתית' תקפה: "כל הקווים האדומים נחצים. אשתו של חבר כנסת מושפלת ברשתות החברתיות על ידי אנשי המחאה 'בעוון' כיסוי הראש שלה וראשי האופוזיציה שותקים".

"זו לא מחאה נגד הממשלה אלא מופע שנאה נגד היהדות ומסורת ישראל", הוסיפו במפלגה.

יו"ר המפלגה, שר האוצר בצלאל סמוטריץ', כתב: "חיה וצבי היקרים מבקש לחזק אתכם. זו כבר מזמן לא מחאה נגד הממשלה אלא מחאה נגד מסורת ישראל. חזק ונתחזק".

ח"כ משה קינלי טור-פז (יש עתיד) גיבה את ח"כ סוכות: "המתקפות עליך צבי סוכות בשל הכיסוי ראש של אשתך מכוערות ולא לגיטימיות. גם כשלא מסכימים יש דרך להתווכח. בטח לא באמצעות הלבוש של בת הזוג. שיהיה לכם חג שמח".

שר העלייה והקליטה אופיר סופר הגיב: "קו שמזלזל במסורת ישראל ובתפילות יום הכיפורים, ממשיך בתגובות רדודות ומשפילות כלפי אישתו של חבר כנסת. מאמין שמדובר במיעוט קולני חסר גבולות. אין לי הסבר אחר. חיזקו ואימצו משפחת סוכות היקרה".

כתבת חדשות 13 מוריה אסרף וולברג כתבה: "תקראו את התגובות לתמונה הזו ואז ספרו לנו עוד על יחס לנשים, הדרתן ופגיעה בהן. גועל".