אירוע שמחת בית השואבה נערכך השבוע בסוכתו של אריה קינג, יו"ר רשימת "מאוחדים" המתמודד לבחירות למועצת העיר ירושלים.

בין עשרות הפעילים שהגיעו לשמחה, השתתפו גם יונתן פולארד, הרב שמואל אליהו וראש עיריית ירושלים משה לאון.

"אנחנו אוהבים אותך מאוד", אמר הרב אליהו ובירך את קינג ואת ראש העיר לאון בהצלחה רבה בבחירות המתקרבות.

הרב סיפר כי הוא מרגיש התעוררות של העם שרוצה קשר עם היהדות ואמר: "הכמויות שהגיעו להלל שעשינו יחד במערת המכפלה ובשני האחרון יחד עם אריה קינג היו כפולות ומכופלות מתמיד. עם ישראל מתעורר וצמא לקשר. זה מה שקורה בתל אביב גם כן" אמר הרב. "אנשים מסורתיים וחילוניים מתעוררים לאבא שבשמיים וגודשים את בתי הכנסיות ולכן יוצאים לרחובות. עם ישראל הוא ענק שמתעורר וחוזר לחיים".

פולארד ציין: "עם ישראל חזר לחיים לאחר אלפיים שנות גלות בשובו אל הארץ המובטחת לו. כעת, אחרי שנים רבות בכלא האמריקאי, אני ישראלי, ומה אני הולך לעשות כישראלי? להצביע למשה ליאון לראשות העיר ולסיעתו של חברו הטוב אריה קינג למועצת העיר. זוהי זכות גדולה עבורי ונותן לי עונג גדול לתמוך בהם בבחירות הקרובות". לבסוף בירך פולארד את היושבים בברכת "יברכך ה' מציון וראה בטוב ירושלים כל ימי חייך וראה בנים לבניך שלום על ישראל".

פולארד שהודיע השבוע על תמיכתו הרשמית בקינג למועצת העיר ירושלים הוסיף: "בגלל האהבה העזה של אריה לירושלים ובעיקר בגלל העשייה היומיומית שלו למען תושבי העיר וסביבתה, עשייה שאין כדוגמתה בעיר, אני תומך באריה קינג וברשימתו למועצת העיר. קינג הוכיח שוב ושוב לאורך השנים כי הוא איש עשייה ושטח אשר פועל לטובת כלל אזרחי ירושלים, ללא משוא פנים, הבדלים או העדפה מסוימת", הוא אמר וסיפר כי" כשעליתי ארצה אריה קינג היה הראשון שהתגייס לסייע לו בתהליכי הקליטה והביורוקרטיה המורכבים".

סגן ראש עיריית ירושלים ויו"ר רשימת "מאוחדים" למועצת העיר ירושלים, אריה קינג אמר כי "שמחתי לארח בסוכתי אורחים חשובים כמו פולארד והרב אליהו, המסמלים בעיניי את החיבור בין אהבת העם, אהבת התורה ואהבת הארץ. אני מודה לראש העיר לאון שהשתתף באירוע ולכל הפעילים שהגיעו. חג שמח".