גל גדות
גל גדותצילום: רויטרס

השחקנית והדוגמנית גל גדות עוררה סערה לאחר שהשוותה בין הרג פלסטיניים ברצועת עזה לבין רצח הישראלים בדרום הארץ במתקפת הטרור של מחבלי חמאס.

"הרג פלסטינים חפים מפשע זה מחריד. הרג ישראלים חפים מפשע זה מחריד. אם אתם לא חושבים אותו הדבר, אני חושבת שאתם צריכים לשאול את עצמכם למה", כתבה גדות.

לאחר שהדברים עוררו סערה, גדות מחקה את הדברים.

מגישת הטלוויזיה אופירה אסייג תקפה: "גל גדות כתבת ומחקת! טוב שכך. אני מחזיקה את עצמי כבר כמה פעמים לא לענות לך כי את דואגת לפרנסה שלך ולקריירה שלך וזה בסדר! אבל הפעם עברת את הגבול".

אסייג פנתה לגדות: "בואי לשטח לראות תינוקות ערופי ראש, נערות נרצחות, חיילים מתים ומשפחות אבלות! מי שרצח אותנו זה עם אכזר ושונא ישראל. ואת? שבי בשקט עדיף לכולנו. את חיה באיזה סרט שאת הוליווד ומתי שבא לך את ישראלית. תעשי חישוב מסלול. תודה".

גל גדות מגיבה לאופירה אסייג: "אופירה אהובתי, צר לי אם דבריי לא הובנו כמו שהתכוונתי אליהם. כל רצוני הוא לדברר את ישראל בעולם ולהראות את הזוועות שאנחנו חווים ולעזור בהשגת תמיכה עולמית כנגד כל מבקרנו. אמשיך לעשות כל מה שאני יכולה בשביל לזעוק מכל מקום את זעקתה של ישראל. לבי מדמם ואני לא יודעת את נפשי מרוב צער על מה שקורה. ולעם שלי, אין לי ספק שננצח. עם ישראל חי"