שולי רנד
שולי רנדערוץ 7

הזמר והיוצר שולי רנד שיתף בעמוד הפייסבוק שלו היום (רביעי) על האזעקה שהתקלה אותו ואת נהג המונית מוחמד.

"הזמנתי היום מונית מתל אביב לרמת גן", סיפר. "האפליקציה גילתה לי ששם הנהג הוא מוחמד. לרגע קפצו לי מחשבות לראש שמא אני עומד להיחטף או משהו כזה אבל נורא מהירתי ולא ביטלתי את המונית. מוחמד הגיע. בחור צעיר".

עוד כתב: "התחלנו לנסוע לכיוון רמת גן. בדרך כלל כמעט ואין מצב שאני לא פוצח בשיחה עם הנהג אבל הפעם לא היה לי מצב רוח ושקעתי בקריאת חדשות בנייד. ואז... אזעקה. צבע אדום. מוחמד עצר את המונית ושנינו יצאנו ממנה במהירות".

"מולינו חנתה משאית גדולה ושנינו נכנסנו מתחת למשאית וישבנו בכריעה. הסתכלנו אחד על השני והתחלנו לצחוק. אמרתי לו 'למה אתה צוחק?' הוא ענה לי כמו יהודי טוב בשאלה 'ולמה אתה צוחק?' חשבתי לעצמי שזה כמו התחלה של תסריט גרוע לסרט סטודנטים".

"התחילו בומים. פחדתי. קצת. גם מוחמד פחד. הרבה. התחלנו לנהל שיחה על המצב. שאלתי אותו אם המונה ממשיך לעבוד וזה ממש קרע אותו בצחוק. הוא שאל אותי מי זאת שולי שהזמינה לי את המונית. אמרתי שזה אני. 'הא.. חשבתי שזה שם של בחורה', אמר".

לקול "בומים" נוספים, רנד אמר כי סיפר לו: "השם שלי זה שלום, ושולי זה רק כינוי. שאלתי אותו אם לפעמים קוראים לו מוחי והוא אמר שרק אשתו".

"יצאנו מתחת למשאית ועלינו חזרה למונית. אשתו התקשרה. הוא אמר לה בעברית "אני בסדר. אני פה עם שולי. עם שלום" אשתו התחילה לבכות בטלפון ולהביע צער על מה שקרה. מוחמד הציע לשטח את עזה. הגענו".

"רגע לפני שנפרדתי, אמרתי למוחמד 'אתה יודע שאנחנו שני אהבלים. כן?'", סיפר. "'ברור, המקום הכי לא בטוח היה מתחת למשאית' מוחמד ענה לי. 'ועוד מתחת למיכלית דלק'".