בנו של אחד ממייסדי ארגון הטרור חמאס, מסעב חסן יוסף המכונה "הנסיך הירוק", התראיין לרשת Fox News בנוגע למלחמת חרבות ברזל.

חסן יוסף, עבד במשך שנים עבור השב"כ עד שהתנצר ועזב לארצות הברית שם מתגורר עד היום.

"נולדתי בלב הנהגת החמאס ואני מכיר אותה מצוין. לא אכפת להם מהפלסטינים, הם לא מייחסים חשיבות לחיי אדם. ראיתי את האכזריות שלהם מכלי ראשון ב-1996 כשהייתי בתוך כלא מגידו - הם הרגו כל כך הרבה פלסטינים באותו הזמן שלא יכולתי להיות עם התנועה הזו", פתח.

עוד אמר: "אם הם יצליחו להרוס את ישראל ויבנו מדינה, מה הם יעשו? הם יהרגו את האנשים שלנו" והוסיף: "היום, 25 שנים אחרי, הם השליטים של עזה ואנחנו רואים מה הם מסוגלים לעשות".

בנוגע לכניסה קרקעית אמר: "קודם כל אנחנו צריכים לפנות כמה שיותר אזרחים. אנחנו נמצאים במלחמה אכזרית וישראל לא התחילה עם זה. חמאס התחיל".

"צריכים לפנות נשים וילדים, אולי גם גברים. צריכים לחלק את הרצועה לשניים - צפון ודרום, שני חלקים. בחלק הצפוני, בו נמצאות רוב המנהרות ולעשות מצור ארוך מספיק כדי להרעיב את האויב. לאחר מכן אני בעד לבחון שימוש בגז (מול המנהרות), זה נשמע נורא אבל אני לא רואה הרבה אפשרויות אחרות. המנהרות מחוברות אחת לשנייה וגז יכול להיות אחד הפתרונות. אבל זה צריך להיות בזמן הנכון".

בהמשך אמר: "חמאס היא לא תנועה לאומית. היא תנועה דתית שמטרתה להקים מדינה אסלאמית. למעשה הם נגד הלאומיות. הם משתמשים בעניין הפלסטיני כדי לממש את המטרות שלהם. המטרה ארוכת הטווח היא לשנות את המזרח התיכון".

"איראן היא האדון בתמונה הזו. חמאס לא משרת את העם הפלסטיני אלא את איראן. הם האדונים של חמאס. הם משקרים לגבי הלאומיות. הם משתמשים בפלסטינים כמגן אנושי".