שי גליק
שי גליקצילום: ערוץ 7

עוד מתקפה רצחנית למען מתנחבלי הגדה ועוזריהם. מה עושים ערב מחאה בנתב"ג? מכים בפלסטינים! זה משהו שוודאי יזכה לתמיכה באופוזיציה.

לא אצלנו, אופוזיציית השמאל העקבית! כי מי שפולש לערים כבושות הוא הפושע והטרוריסט! מי שנלחם מול הפולש למען שחרורו - הוא לוחם חופש.

את הדברים האלה לא כתב יחיא סינוואר גם לא מרואן ברגותי , את הדברים הללו כתב חבר כנסת מכהן בישראל שמקבל לשכה צמודה ושלשה עוזרים על חשבון המדינה. חבר הכנסת עופר כסיף.

הציוץ הזה שנכתב לפני חצי שנה בעמוד הטוויטר הרשמי של כסיף חבר כנסת מכהן מסיעת חד"ש ברשימה המשותפת נכתב אחרי שצה"ל יצא למבצע צבאי במחנה הפליטים גנין במטרה לבער את קיני הטרור מהעיר.

הציוץ בטוויטר של עופר כסיף

כל בר דעת שקורא את הציוץ שעדיין מופיע אצל כסיף גם בימים האלה ברור לו בדיוק מה כתוב בו. חיילי צה"ל הם המחבלים ואילו אותם אלה שהורגים אותם הם האנשים הטובים.

אי אפשר להסביר את הציוץ הזה בשום דרך אחרת. ואני שואל האם אדם כזה ראוי לכהן בכנסת בזמן שהוא כותב בפומבית תמיכה בפגיעה בחיילים של המדינה שאותה הוא מייצג.

וזה כמובן לא המקרה היחיד בימים אלו עומד חבר הכנסת כסיף לדין באשמה חמורה ביותר של תקיפת שוטר בנסיבות מחמירות בכתב האישום שהוגש ממש החודש נכתב בין הייתר שהוא אמר על שוטר שסך הכל עמד על משמרתו : "רמאי" "שקרן מטונף" "פושע" "חלאת המין האנושי" "אפס מאופס"

השוטר שניסה למנוע ממר כסיף לעבור ברכבו כמו שקובע החוק המשיך לקבל קללות כמו חתיכת חרא ואף נסיון דריסה של מר כסיף כלפי השוטר ולבסוף הכה אותו באלימות רבה.

וזה לא הכל מר כסיף תועד אומר לעבר אזרח מתנחל שמספר לו שחברו נרצח בפיגוע במקום : בקרוב אצלך.

גם במעשה זה הביע מר כסיף תמיכה ברצח יהודים על ידי מחבלים.

שוב גם פה מדובר באמירה ציבורית ברורה . כאשר נשאל מר כסיף על רצח חנניה בחברון ענה "הפיגוע בחברון – לא טרור; גוב האריות – לא טרור"

על חוליית המחבלים 'גוב האריות' אמר כסיף, כי למרות שהם מחפשים רכבים של יהודים ויורים עליהם, הם לא טרוריסטים: "אנשי 'גוב האריות', אני רוצה להזכיר לכולם, לחמו נגד כוחות צבאיים. זה לא טרור".

לדבריו, "מאבק נגד כוחות צבאיים הוא מאבק לגיטימי, אני מעדיף מאבק לא אלים אבל המאבק נגד כוחות צבאיים הוא מאבק לגיטימי לפי החוק הבינלאומי". מנגד, פגיעה באזרחים הוא כן מגדיר כטרור, אלא אם הם אזרחים המתגוררים ביהודה ושומרון.

לכן אומר כסיף כי רצח חנניה הי"ד אינו טרור. "אל תציג אותו כאיש תמים, בוודאי אלה שגרים כקוץ בגרון הם לא בגדר אזרחים חפים מפשע… אני וחבריי בחד"ש אומרים כבר מספר שנים, אנחנו בעד מאבק בלתי אלים אבל כפי שקורה בכל מקום שיש כיבוש ודיכוי, מי שמצפה שהכבוש והמדוכא ישב בחיבוק ידיים ולא יתנגד עושה שקר בנפשו".

באיזה פרלמנט בעולם היו נותנים לחבר פרלמנט להביע תמיכה במחבלים שתוקפים את אותה מדינה? באף פרלמנט בעולם. מר כסיף באופן עקבי שנים רבות איננו מייצג את השמאל הישראלי כפי שאמר עליו בדיון בוועדת הכנסת מר גלעד קריב.

מר כסיף מייצג פלג קיצוני ביותר שתומך בפגיעה בחיילי צה"ל בפומבי או ברמז ומצדיק טרור כלפי מתנחלים.

אדם כזה מקומו בכלא ולא בכנסת. בימים אלו ישנה תלונה שלנו כלפי מר כסיף על הסתה לרצח ותמיכה בטרור וכן כתב אישום חמור שהוגש על תקיפת שוטר בנסיבות מחמירות. אדם כזה לא ראוי לשבת בכנסת וזה בלי להזכיר אפילו את תמיכתו בעתירה להאג ותמיכה פומבית בחרם כולל על כל מדינת ישראל.

למדינה חפצת חיים יש גבולות ומר כסיף חצה אותם מזמן.