העימות בין השרה גולן לח"כ בן אריערוץ כנסת

עימות חריף אמש (יום שני) במליאת הכנסת בין השרה מאי גולן (הליכוד) לבין ח"כ מירב בן ארי (יש עתיד).

גולן תקפה: "גם היום עלתה לבמה הזאת הגברת שאמרתי לה שהיא צווחת לעברי כמו תרנגולת מקרקרת. אני אכבד אותה כאן היום למרות שהיא אובססיבית אליי, אך אקרא לה 'הח"כית המתוסכלת'. למה? כי אחרי כשבע שנים בכנסת אף אחד לא חשב ברצינות לקדם אותה, היא בעיקר על תקן טורדנית, כמו מסטיק שנדבק לרגל ואי-אפשר להשתחרר ממנו. בשבוע שעבר עלתה שוב הגברת וכהרגלה, הבורה טינפה את פיה נגדי בלי סוף".

מזכירת סיעת הליכוד, עליזה בראשי, ניסתה לקטוע את גולן, שהשיבה בחריפות: "זו זכותי לדבר פה כמה שאני רוצה וכמה שאני צריכה, הבנת? אל תטרללי".

לאחר שגולן סיימה את נאומה, ח"כ בן ארי עלתה לדוכן והגיבה לדבריה: "אני מ-2015 פה, לא ראיתי אירוע כזה מבזה. פשוט בושה. ישבתי כאן בכוונה, לא יצאתי, הקשבתי להכל כדי שלא אשכח כל החיים את האירוע המביך הזה, הנמוך, הקטנוני והדוחה".

"אני אחתום 10 פעמים בלשכת העבודה, כחד-הורית עם משכנתא ושכירות, ולא אשים תמונה שלי חצי עירומה על דיסק, גם אם הייתי צעירה וטיפשה".

מאוחר יותר פרסמה ח"כ בן ארי תגובה נוספת בחשבון ה-X שלה (לשעבר טוויטר): "במשך 40 דקות דיברה אליי מאי גולן במליאה, אין לה הגבלת זמן אז היא יכולה לזרוק רפש בלי הבחנה. היא הכינה עליי נאום שכולו גועל נפש. לכל אורך הדיון ישבתי במליאה והקשבתי, אך לא הרמתי את הראש, לא מגיע לה. היא טינפה וטינפה, ירידות אישיות והקטנות, הדבר היחיד שכאב לי זה שלצערי אמא שלי שמעה הכל בבית. זו האישה לקידום מעמד האישה, אפס עשייה, גועל ורפש בלי הפסקה. אני בעיקר מרחמת עליה".

גולן, מצידה, התייחסה כבר בסוף השבוע לתמונה עליה רמזה בן ארי שבה נראית גולן בלבוש לא הולם וטענה כי מדובר בפוטושופ: "כן, אישרתי לפני מעל 20 שנה להשתמש בתמונת הפנים שלי לצורך עטיפת דיסק כחלק משיר הומוריסטי לחלוטין שפורסם. ככה זה בגיל 'טיפש עשרה' עושים דברים טיפשיים. לנסות ולבייש אותי על כך - ממש לא תצליחו. לא מתביישת ולא מתחרטת על שום דבר שעשיתי. הייתי נערה אמיצה, מרדנית ובעיקר ללא הכוונה. כל מה שאי-פעם עשיתי הביא אותי להיות מי שאני היום. גם שטויות".