יוסי דגן בחומש אחרי ביטול חוק ההתנתקות
יוסי דגן בחומש אחרי ביטול חוק ההתנתקותצילום: נעמה שטרן

ניצחון מוחץ בשומרון ליוסי דגן. 80% מהבוחרים בחרו בראש מועצת שומרון לכהונה השלישית.

דגן הודה לבוחרים על האמון הגדול בו ואמר: "אני מודה לתושבי השומרון היקרים האהובים עלי על האמון הגדול. מקבל את השליחות המחודשת בחרדת קודש. האמון הגדול מהתושבים, מהנהגות הישובים, מראה את השותפות המלאה של כולנו בבניין השומרון - לב ארץ ישראל".

"החיבוק הזה נותן כוח. זה היופי של השומרון, מועצה שיש בה גם את סלעית וגם את אלון מורה. מועצה שבה 60% דתיים ו-40% שאינם דתיים, עם מגוון רחב של דעות והשקפות, ומתוך כך בונים באחדות את ארץ ישראל, חוד החנית של הציונות", הוסיף.

יוסי דגן מצביע עם משפחתו
יוסי דגן מצביע עם משפחתוצילום: רועי חדי

"אני מודה לכל התושבות והתושבים על התמיכה. אמשיך להיות ראש המועצה של כולם. אלה שבחרו בי ואלה שלא בחרו בי, נעבוד יחד מתוך אמונה, באמון, במקצועיות ובחברות. פנינו לעתיד טוב יותר לעם ישראל ולתושבי השומרון היקרים. משימת העל שלנו היא להגיע למיליון תושבים בשומרון. אנחנו נגיע לכך בע"ה, נחזק את מהפיכת הכבישים, נחזק את מערכת החינוך בשומרון ונוציא לפועל את תוכנית החומש לחינוך, נחזק את התשתיות, ננצח במערכה על שטחי C, נקים בע"ה ישובים חדשים בשומרון, ונבנה מחדש את חומש כיישוב גדול במדינת ישראל, את שא-נור, גנים וכדים. חומש תהיה לא רק ישיבה אלא עיר ואם בצפון השומרון. שומרון אחד עם ישראל אחד. יחד ננצח", סיכם.

ראש המועצה המכהן גבר על תמיר בן שלומי שהתמודד מולו וקיבל רק 20% מהקולות.