מפקד אוגדה 98 נפרדדובר צה"ל

מפקד אוגדה 98 תת אלוף דן גולדפוס שוחח עם לוחמיו ביציאת הצנחנים מרצועת עזה. "חטיבת הצנחנים, היו גאים על ההישגים הרבים שהשגתם, ניצחתם בכל, אני גאה בכם, אתם לוחמים אדירים".

"עוד לא סיימנו את המלחמה ואת חובתינו, אנחנו ממשיכים לפרק את החמאס, להשמיד את המערכות שלו בעל ובתת קרקע, להלום בו ולנצחו".

"אך המשימה לא תמה, ועלינו להחזיר הביתה את החטופים כולם כולם חיים ואילו שאינם בין אם באופן עקיף ובין אם באופן ישיר. עלינו להרוג או לשבות את הארכי מחבלים שעוד נמצאים כמו עכברים במחילות בחאן יונס.

אנו נמשיך לעבוד קשה, בעקשנות ובנחישות על מנת לעמוד במשימה ולהתכונן להמשך המשימות צפונה או דרומה ונבוא מדויקים ומוכנים. לאויבנו אני אומר - יש לנו סבלנות ונחישות ונגיע לכל מקום בו תתחבאו. אין לכם לאן לברוח", אמר.

"לכל אלה שבבית שרוצים לדעת על הפעולה שלנו בחאן יונס - כל יום נלחמים, כל יום מעמיקים את ההישג, כל יום מוודאים שיום כמו השבעה באוקטובר לא יחזור על עצמו. כל יום יוצאים לוחמים מחטיבות שונות למשימות בנחישות, בעוז רוח וברעות שאין כדוגמתה, יוצאים להילחם ולעקור את הרוע. אלו הם הלוחמים, זה הוא הדור. זהו הזמן שלנו לעמוד על המשמר ולא לוותר, לא לוותר לאף לחץ. להיות נאמנים לדרכם של לוחמים ולנצח. כדברי בן גוריון - הרי שאם נכפתה עלינו המלחמה הנוראה הזו, ראוי שננצח בה".