ראש עיריית ביתר, מאיר רובינשטיין
ראש עיריית ביתר, מאיר רובינשטייןצילום: יעקב לדרמן, פלאש 90

ראש עיריית ביתר עילית מאיר רובינשטיין תקף בחריפות את העיתון החסידי 'המודיע' שלטענתו לא סיקר את ביתר עילית לאורך מערכת הבחירות שכן היא נשלטת על ידי פלג 'שלומי אמונים'.

"בושה וחרפה שבעיתון של אגודת ישראל לא הופיעה העיר שלנו בכלל לקראת הבחירות. כלל האדמו"רים תמכו בנו ולמרבה החרפה לא הכניסו את שמנו במודעות התמיכה ב'המודיע'. אני מביע מכאן מחאה נמרצת על הפגיעה והעלבון", אמר בראיון לרדיו 'קול חי'.

יש לציין כי מדובר בתופעה רווחת ביומונים החרדיים המזוהים פוליטית ובמערכות בחירות מעניקים בולטות למועמדים המיוצגים על ידי המפלגה עמה הם מזוהים.

"נוכחנו לראות שרוב רובם של מועצת גדולי התורה תמכו בשלומי אמונים. גם באלעד וגם בבית שמש. אי אפשר להתעלם מדעתם. בכל הערים ראינו את כוחה של שלומי אמונים, איך אפשר למחוק ציבור שלם? אנחנו רוצים שלום ואחדות אבל חייבים להבין מה קרה פה", תהה.

בדבריו התייחס ליו"ר ש"ס דרעי שהצליח לקצור ניצחון באלעד כשמועמדו ניצח על פני ישראל פרוש. "בעבודת ציבור אין מושג של 'תמו היחסים'. אני מחויב לכלל תושבי העיר, בטח שאני כן מודה יותר לאלו שתמכו בי, אני לא כועס על אלו שלא. אני רק כאוב ששלום של חמש עשרה שנה הופר".