זירת התאונה הקשה
זירת התאונה הקשהצילום: מד"א

שלושה נערים כבני 17 מקהילת 'שובו בנים' בברסלב נהרגו הבוקר (רביעי) בתאונה הקטלנית בכביש 60 סמוך ליישוב גבעת אסף בבנימין.

ההרוגים הם מאיר פישר ונחמן ואזנה ונער נוסף ששמו טרם פורסם. הוריו של פישר שוהים בארצות הברית שם קיבלו את הבשורה הקשה על פטירת בנם.

הנערים עשו את דרכם חזרה מתפילה בקברי צדיקים באזור, בין היתר בקבר יוסף בשכם. התאונה אירעה ככל הנראה כשרכב פרטי בו נסעו עף מעבר לגדר הבטיחות של הכביש. השלושה נלכדו ברכב. צוותי חילוץ שהגיעו לזירה חילצו אותם, ומותם נקבע במקום.

מזירת התאונה פונו לבית חולים שלושה פצועים, אחד במצב קשה ושניים במצב בינוני. מכריהם של הפצועים ביקשו להתפלל לרפואת דוב בן שרה ויוסף בן ברכה לאה.

פארמדיק מד"א נדב טייב סיפר "מדובר בתאונה קשה ביותר בה ככל הנראה רכב שהתנגש במעקה בטיחות הדרדר לוואדי סמוך. כשהגענו למקום ראינו את הרכב שהיה עם פגיעות פח קשות ובסמוך לו שכבו הפצועים".

הוא הוסיף, "שלושה גברים צעירים כבני 20 היו מחוסרי הכרה ללא דופק וללא נשימה ביצענו בהם בדיקות רפואיות אך לצערנו הפציעה שלהם הייתה קריטית ונאלצנו לקבוע את מותם. פצוע נוסף, נער כבן 16 שנלכד בתוך הרכב היה מחוסר הכרה עם חבלות קשות בעיקר בפלג גופו העליון, תוך כדי פעולות החילוץ הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים ופינינו אותו בניידת טיפול נמרץ של מד"א כשמצבו קשה ולא יציב. שני פצועים נוספים מהרכב פונו במצב בינוני בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבתי החולים כשמצבם בינוני ויציב".