טיפול
טיפולצילום: ISTOCK

במכון 'עומק הקשר', העומד בראש החנית לסיוע לרווקים ורווקות במסעם לקראת חתונה, לא עוצרים לרגע ולא שוקטים על השמרים.

ראשי המכון והצוות מפתחים כל העת תוכניות ופרוייקטים שונים שהמשותף לכולם הוא השליחות הגדולה בהקמת בתים בעם ישראל.

ללא ספק אחת ממשימות הדור הנוכחי הוא נושא החתונות. תופעת הרווקות הרווחת בציבור כואבת עד מאוד, וכל אחד עושה את מה שביכולתו.

להרשמה ולקבלת פרטים נוספים על ההכשרה לחצו כאן

כואב לראות שבוע אחרי שבוע בבית הכנסת את הרווקים המתבגרים, צובט בלב לראות את הבחורים הרבים עוד מצפים לכלה שלהם ולרגע בו יהיה להם בית משלהם, ומצער לשמוע את השיתופים של הבחורים והבחורות על עוד דייט הזוי ועל עוד פגישה כושלת.

אם עד לפני מספר שנים תחומי הטיפול והייעוץ היו כמעט בבלעדיות של המגדר הנשי, בשנים האחרונות מסתמן שינוי מגמה כאשר עוד ועוד גברים פונים לעסוק בתחומי הייעוץ, האימון והטיפול.

גברים רבים אשר התברכו בנטייה וכשרון טבעי להקשבה, הכלה וסיוע, רבנים, רמ''ים וגברים אשר מתעניינים בתחומי הנפש, פונים יותר ויותר להתמקצעות בתחום ולעיסוק במקצוע מבוקש זה.

מכון 'עומק הקשר' זיהה את המגמה ולאחר פניות ובקשות מגורמים שונים שזיהו את הצורך הבוער מהשטח שפנו לראשי המכון להשקיע גם בצד הגברי, המכון עומד לפני פתיחת המחזור הראשון להכשרת מאמנים רגשיים גברים לאימון לחתונה.

המכון מציע לימודים מקצועיים בקבוצה מצומצמת ובמסלול נפרד לגברים אשר רוצים להתפרנס בכבוד ממקצוע מבוקש ומתגמל. המסלול מיועד לרבנים, ר"מים בישיבות ואנשי ציבור שרוצים למנף את העשייה שלהם לאפיק פרנסה מכובד.

מספר הרווקים המצפים לחתונה עולה משנה לשנה, ואיתו גם הצורך בליווי רגשי מקצועי שיעניק להם תמיכה, ליווי והכוונה מתוך הקשבה פנימה, כבוד ועין טובה. בשנים האחרונות פונים עוד ועוד רווקים לתהליכי אימון והביקוש למאמנים גברים עולה.

"כמו בכל תחום בחיים", אומרים יהושע ונחמה ביטקובר ראשי מכון 'עומק הקשר', "בדרך כלל מה שעוצר אותנו זה לאו דווקא המציאות החיצונית אלא המקום הפנימי שלנו. זה פוגש אותנו בתחומי ההורות, ההתפתחות אישית, וכן, גם בתחום הזוגיות, או חיפוש הזוגיות".

מסלול הכשרת גברים למאמנים רגשיים לקראת חתונה מועבר על ידי יהושע ונחמה ביטקובר, ויכיל את כל הידע המקצועי והכלים הטיפוליים הנדרשים לעוסקים בטיפול ויעוץ. כל זאת מתוך הניסיון הרב של המכון לאורך 17 שנותיו, הכשרת 17 מחזורי מאמנות, וליווי מעל 1,500 זוגות לחופתן.

אם השליחות הגדולה בליווי רווקים שחווים כל רגע את ה'לבד' מדברת אליך,

לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים