נתניהו ואליאסי
נתניהו ואליאסיצילום: Olivier Fitoussi/Flash90

הראפר יואב אליאסי, הצל, מתח ביקורת חריפה הבוקר (שלישי) על ראש הממשלה בנימין נתניהו שהבטיח להיכנס לרפיח, לרדוף את חמאס ועל הבטחות נוספות שלו מומשו.

"הבטחת לנו כבוד ראש הממשלה, הבטחת לאלו שתמכו בך, הצביעו לך, האמינו בך, מכבדים אותך. הבטחת לנו, הסתכלת לנו בעניים והבטחת", פתח אליאסי את הפוסט לצד תמונה שלו לוחץ יד לנתניהו.

הוא פירט את הבטחותיו של נתניהו מאז פרוץ המלחמה ושלדבריו טרם מומשו: "הבטחת לנו שנרדוף את ראשי החמאס - שבינתיים מסתובבים בחופשיות בעולם ובלי חשש. הבטחת שנכנס לרפיח - שכבר חודשיים שאתה לא מאשר את התוכניות. הבטחת שנכתוש את חיזבאללה אם יירה עלינו - בינתיים אנחנו רק סופגים ותושבי הצפון פליטים".

בהמשך הפוסט הוסיף אליאסי: "הבטחת שלא יישאר חמאס - והוצאת את צה"ל מעזה בזמן שחמאס חי וקיים. הבטחת שעזה תסבול - והעברת להם יותר מ-20 אלף משאיות סחורה ודלקים. הבטחת לעצור את החשמל ולהחזיר אותם לתקופת האבן - והעברת להם חשמל ומים על חשבוננו".

את הפוסט סיים בביקורת: "הבטחת לשמור על החיילים שלנו - ולא אישרת לתקוף מהאוויר כדי לא לפגוע ב'חפים מפשע'. הבטחת שתחזיר את החטופים, הבטחת לנו כבוד ראש הממשלה הבטחת... כמה הבטחות ריקות כמה???!?!?".