ביידן וטראמפ
ביידן וטראמפצילום: יונתן זינדל, אריה לייב אברמס, פלאש 90

במהלך עצרת בחירות בנבאדה, תקף טראמפ בחריפות ובמילים יוצאות דופן של הנשיא ביידן ואף לעג למראהו החיצוני.

"אנחנו הולכים להרוס את משפחת הפשע ביידן. זו משפחת ביידן של פשע, כולל העובדה שהם ניצלו את משרד המשפטים כמו שמעולם לא קרה במדינה הזו. אנחנו הולכים לשים קץ למשטר החלש והכושל של ג'ו ביידן המושחת, הנשיא הגרוע ביותר בתולדות ארצנו, ואנחנו הולכים להפוך את אמריקה לגדולה שוב", אמר טראמפ.

לאחר מכן הוא התייחס להגירה הלא חוקית מהגבול הדרומי של ארה"ב והניסיונות של ממשל ביידן לעצור אותה כעת באמצעות חוקים חדשים. "תחת ביידן, הפלישה הזו היא אסון. בארבע שנים, ג'ו המושחת ייבא יותר אנשים מאשר בכל זמן אחר בהיסטוריה שלנו. הם משנים את המרקם של המדינה שלנו. הם הורסים את המדינה שלנו".

טראמפ לעג לעובדה שביידן מבלה חלק גדול מחופשותיו על חופי הים במדינת מגוריו דלאוור. "הבחור הזה הולך לחוף כל הזמן. מישהו חושב שהוא נראה טוב בבגד ים. אני לא יודע", אמר טראמפ לקול צחוקם של הנוכחים.

הוא הוסיף עוד כי "הוא לא זקן, הוא לא כשיר. ביידן צריך לעבור בדיקה קוגניטיבית, ולפני העימות הפומבי בעוד שבועיים הוא צריך לעבור בדיקת סמים".

טראמפ גם חזר על הצהרתו כי אם ייבחר, יבטל את המיסים המוטלים על טיפים לנותני שירותים.

"כשאגיע למשרד, לא נגבה מסים על טיפים. אנחנו הולכים לעשות את זה מיד, דבר ראשון בתפקיד, כי זה היה נקודת מחלוקת במשך שנים על שנים", אמר טראמפ.