עידן עמדי מסט הצילומיםאלעד רוזנטל

מפעל הפיס חבר לזמר, היוצר והשחקן עידן עמדי, שנפצע קשה במהלך הקרבות בעזה, להובלת הקמפיין החדש למען שיקום החברה בישראל.

עמדי, שבעת שחרורו מבית החולים ריגש מדינה שלמה וקרא לעם ישראל להישאר מאוחד, הצטלם היום לקמפיין החדש של מפעל הפיס למען שיקום החברה והקהילה בישראל, במסגרתו הועלו סצנות שונות הקשורות בקשיים אותם חווים אזרחי המדינה.

המסר בקמפיין הוא ש"כולנו יחד, במלחמה כמו בשיקום, כי זו הקהילה שלנו".

עמדי משתף: "כחודשיים אחרי הפציעה התחילו להגיע הצעות לקמפיינים מחברות רבות. לכאורה חלק לגיטימי בחייו של 'איש מפורסם'. השוני העיקרי היה שאת הפגישות על אותן הצעות היינו מקיימים בחדר צדדי בבית החולים בין טיפול לטיפול. משהו בדיסוננס הזה, במעבר החד בין התהליך הסיזיפי והיומיומי של שיקום לבין הפאר שיוצא החוצה בקמפיין פרסומי, גרם לי לחשוב על מה נכון לעשות בשלב הזה".

הוא מסביר כי "בפגישה עם מפעל הפיס הכרתי אנשים עם לב פתוח. גיליתי גם בפעם הראשונה את עומקה ורוחבה של תרומתם לקהילה. תמיכה נפשית למפונים, תקציבים ועזרה ליישובי קו העימות והקמת מחלקות שיקומיות לפצועים ופגועי המלחמה, הן רק חלק מהפעילות החברתית המדהימה שלהם בשנה האחרונה".

"אני מאמין באמונה שלמה שרק יחד אנחנו יכולים לעבור את הסערה שכולנו חווים כרגע. רק באהבה לארץ הזו ולאנשים בה, כי אלה האחים והאחיות שלנו, ואנחנו מחויבים להעניק להם בחזרה", מסכם עמדי.

עידן עמדי בצילומים
עידן עמדי בצילומיםצילום: רפי דלויה