חץ וקשת. אילוסטרציה
חץ וקשת. אילוסטרציהצילום: ISTOCK

קרול, לואיז והאנה האנט, אשתו ובנותיו של פרשן טלוויזיה מוכר בבריטניה, נרצחו על ידי אלמוני שהשתמש בחץ וקשת ככלי הרצח.

משטרת העיירה בושי במחוז הרטפורדשייר הוזעקה ביום שלישי בלילה לביתו של ג'ון האנט, פרשן מרוצי הסוסים של רשת BBC, שגילה את גופותיהן של אשתו ושתי בנותיו כאשר הן פצועות באורח אנוש לאחר שנורו על ידי אדם שהשתמש בחץ וקשת.

שעות ספורות לאחר מכן נאלצו הרופאים לקבוע את מותן של אשתו של האנט, קרול בת ה-61, ושל בנותיו לואיז בת ה-25 והאנה בת 28.

משטרת הרטפורדשייר פתחה במצוד אחר החשוד העיקרי ברציחתן של בנות המשפחה, קייל קליפורד בן ה-26, בן הזוג לשעבר של אחת מבנות המשפחה. המשטרה פרסמה אזהרה לציבור כי קליפורד עלול להיות חמוש ומסוכן, וביקשה ממי שמבחין בו לפנות מיד למשטרה.

דובר משטרת הרטפורדשייר סיפר על הרצח האכזרי כי "שלוש הנשים נקשרו לפני שנורו במתקפה ממוקדת, שייתכן שכללה גם סוג נשק אחר". הוא לא פירט האם הרוצח השתמש בנשק אחר מלבד חץ וקשת על מנת לבצע את הרצח.

ג'ון סימפסון, קצין בכיר במשטרת הרטפורדשייר, אמר כי כוחות המשטרה שהוזעקו לבית מצאו את שלוש הנשים במצב אנוש. "למרבה הצער, למרות מאמצינו, הנשים מתו זמן קצר לאחר מכן בזירת הרצח. מטרת העל שלנו כעת היא להגן על הציבור ולאתר את קייל קליפורד, שמבוקש בקשר לרצח שלוש הנשים במה שאנו מאמינים שהוא אירוע ממוקד".

תמונות מהרטפורדשייר הראו כחות משטרה גדולים סורקים בתי קברות ומבנים נטושים, בחשד כי הרוצח מסתתר בהם. ג'ון האנט, אבי המשפחה של הנרצחות, משמש שנים ארוכות כפשרן מרוצי הסוסים של רשת BBC ואחת הדמויות המוכרות לחובבי המרוצים בבריטניה.