י"א אייר 08:23
עבר עריכה על ידי Self Love. בתאריך י"א באייר תשפ"ב 09:05
נכון הרבה פעמים יש שתיקות בחיים (וגם בדייטים)?
ולפעמים הרגע הזה יכול להיות מביך, אנחנו מפחדים מהשקט וישר מתחילים לדבר. משתיקים את השקט.

חשבתי על זה-
אולי כדאי לפעמים לנסות לקבל את השקט- להבין שזה נורמלי, שזה בסדר אם יש שתיקות. ושזה לא בהכרח אומר שהשיחה לא טובה.
לתת לשקט גם מקום (:

מה אתם אומרים?
זה אפשרי?

Life is the people we love"

And what we give to one another

Loving is giving,

🌻 ".giving is life

י"א אייר 09:19

י"א אייר 09:20
זה מהמם!!
וכ"כ נכון!
תודה

מי כתב את זה?

Life is the people we love"

And what we give to one another

Loving is giving,

🌻 ".giving is life

י"א אייר 09:22
י"א אייר 09:24

סורו ממני כל פעלי און.

י"א אייר 10:26

אני דווקא אוהב את הרגעים השקטים האלה

Souls don't die

~ענק הברזל~

י"א אייר 10:31

ובטח שלא צריך להבהל מזה. בפגישות ראשונות זה פשוט טבעי, במתדמות אפשר להביע על ידן יותר ממילים.

י"א אייר 11:20
ואפשרי
רק לא כל-כך בדייט ראשון
אני חושבת שככל שאת מכירה את האדם מולך את יודעת מתי השקט נוח גם לו..
ולא רק לך

מנפנף

י"א אייר 11:41

בפארפאזה לחושך, יש לו מקום חשוב בחיינו, מובן שקיים ממנו חשש, אבל לפחד ממנו זה כבר בעיה. 

י"א אייר 11:57
בדייט הכי טוב שהיה לי (סיפור ארוך אבל היה אחרי הרבה זמן של ציפייה) היו הרבה רגעים של שתיקות ופשוט בהייה וחוסר עיכול של הסיטואציה. היה לא רע. לא היה עוד דייט.
י"א אייר 14:57

יום אחד אני אעשה מחקר למה כל כך מפריע ולא נעים לאנשים לשתוק בזוג

י"א אייר 16:23
הרבה יותר קל ונעים לשתוק ליד אנשים שאתה מכיר, כי אתה בטוח בשיחה איתם ובזה שיש על מה לדבר.
ועם אנשים שאתה לא מכיר הפחד הוא שהשתיקה לא תיגמר ואין ביטחון שפתאום יהיה על מה לדבר..
ובאמת קרה לי פעם בדייט שהייתה שתיקה וניסיתי לא להיבהל ממנה ולתת לה להיות בלי ישר לחשוב על נושא שיחה..
אבל מה שקרה זה שבמקום שהשקט יגרור נושא שיחה המוח שלי התייבש והשתיקה המשיכה והמשיכה ונהייתה מעיקה, עד שכבר חשבתי לעצמי עד מתי נשתוק פה? כאילו, בסוף צריך מתישהו לדבר, אין מה לעשות..
אז שתיקה היא יפה אבל צריך לראות האם היא מובילה לאנשהו או לא

לי באופן אישי היה הכי נעים בדייטים שהבחור הציל את המצב וכמעט תמיד בשתיקות היה לו כל מיני שאלות שעניינו אותו וזה היה נראה טבעי ולא מאולץ, כנראה חשב על זה לפני. ואז לא הייתי צריכה לשבור את הראש.. ולפעמים הבאות גם אני הכנתי מראש שאלות שעניינו אותי עליו..
י"א אייר 19:26
זא יש שתיקות ואנחנו אפילו לא שמים לב אליהם ולא מנסים למלא אותן.
אבל כשהמטרה היא לדבר (נגיד בדייט) אז זה מביך כשיש שתיקות.