ו' אב 09:48

מחילה על הבורות

איך חותכים לבחור שכבר ממש רוצה לשעוט קדימה?  

לא רוצה שזה ייפול עליו בבום, אבל נצרך להגיד...

איך? 

אל תספר לה' כמה גדולות הצרות שלך, אלא תספר לצרות שלך כמה גדול ה'!!

לא מדברת עם בנים באישי!חיוך

ו' אב 10:15

תגידי לו שאם הוא רוצה לדבר על זה אפשר, אבל את ההחלטה קיבלת ולא תשני אותה (אלא אם את כן פתוחה לשינוי)

ו' אב 10:27
לפי סדר זה.
ו' אב 10:34
כי אם זה לא מאה אחוז, נראה לי נכון לשתף אותו בפגישה שאת מאוד מתלבטת ורוצה לקחת הפסקה ולחשוב על זה מבחוץ כביכול.
(נגיד הפסקה של שבועיים)
תחשבו על זה בנפרד באותה תקופה.
ואם עדיין ברור לך שאת רוצה להיפרד אז תיפגשו ותעדכני שאת רוצה להיפרד ותשתפי מדוע.

אם ברור לך שאת רוצה להיפרד במאה אחוז, תיפגשו ותעלי בשיחה שאת רוצה להיפרד ומדוע ותדברו על זה.

חשוב להקדיש זמן לשיח כנה, משתף ואמיתי בנושא, רצוי שתהיה הקשבה לדבריו, אבל בכל מקרה חשוב שתהיה רגישות לכאב.

בכל מקרה, ברור שזה קשה בשלב כזה ולא תוכלי לגרום לכך שלא יהיה כאב (גם לך ובטח לו, אם הוא חשב שנכון להמשיך) אבל עדיין אם תגיעי למסקנה שנכון להיפרד בטוח, אז מדובר בהחלטה נכונה ככל הנראה.

בהצלחה
ו' אב 16:30
אני חושבת ששבועים זה זמן ארוך מידי, אם היא יודעת שהיא רוצה להיפרד.
ואני חושבת שעדיף להיפרד בטלפון.
אבל כן לתת את האפשרות לפגישת פרידה.
אני הייתי ממש נפגעת אם בחור היה נפרד ממני בפגישה.
ו' אב 16:38
לדעתי להפרד מקשר ארוך בטלפון זה לא מכובד.
ו' אב 21:08
עבר עריכה על ידי פשוט עייף בתאריך ו' באב תשפ"ב 21:48

זה לא "לא בפרצוף". זה בירור של מה התאים ומה פחות התאים, הדגשה (אמיתית) של הדברים הטובים שבך ואיחולים מכל הלב שתמצאי את בן זוגך בקרוב.

נראה לי עדיף על "לא" בשיחת טלפון, לא? קורץ

תמיד לזכור - זה שאת לא מתאימה למישהו לא מוריד לרגע מערכך, זה פשוט אומר שאת מיועדת למישהו אחר. בעלך לעתיד מחפש אותך ברגעים אלו

ו' אב 10:38
קודם כל, זו לא בורות.
כבני ובנות אנוש אנחנו אנשים שונים ומשתנים, וככאלה יכול להיות שבמצבים שונים דרך התגובה והפעולה הנכונה לשני הצדדים תהיה אחרת. אז הכי לגיטימי והגיוני בעולם ששואלים איך נכון לסיים קשר.

אחרי ההקדמה אני רוצה להניח שאלה אחרת :
בחנת עם עצמך מאיפה הגיע הרצון הזה לסיים את הקשר?
האם זה הגיע ממקום שמרגיש חוסר התאמה אמיתי או שפשוט נבהל ומפחד בגלל חוסר ההתאמה בקצב? לפעמים ההרגשה שרוצים לברוח מגיעה ממקום שמפחד לגדול, שמפחד מזה שדברים רצים מהר מדי ועוד לא הבנו מה בדיוק קורה או שיש לנו עוד מה לברר, ויש הרגשה שהצד השני כבר נעול וסגור על זה ואין עוד שאלות... אבל יש. ותמיד יש שאלות.
וצריך סבלנות וזמן.

את אומרת שהבחור ממש רוצה לשעוט קדימה, ואני מבינה שזה קשר קצת יותר ארוך מ2-3 פגישות ראשוניות. אין לי מושג מה מקובל אצלך מבחינת כמה זמן נפגשים ומה הציפיות ממך, והאם את מרגישה שזה תואם את הצורך הפנימי שלך. אבל יכול להיות שזה שלב מוקדם מדי בשבילך ואת עוד צריכה זמן בירור. ויכול להיות שהקשר יחסית ארוך בזמן אבל עדיין לא היתה התקדמות ממשית, שאת מרגישה שמתאימה לך הריצה הזו.
בכל מצב, בין אם זה מה שנכתב או סיפור אחר בכלל, אני מאמינה שתקשורת היא אחד המפתחות לקשר בריא ונכון, לאורך כל הקשר ובפרט אם יש הרגשה שכל אחד בקשר נמצא במקום אחר.
דיבור ושיח פתוח מאפשר לדעת איפה כל אחד נמצא, ואם לפרידה זה יוביל, אז גם יעזור להיפרד נכון ובצורה מכבדת ומתוך הבנה משותפת שזה לא הקשר הנכון לזוגיות. וכשיודעים להיפרד נכון אפשר גם להמשיך הלאה בלי משקעים ורגשות אשם/דחייה שרק מעמעמים את האור שלנו לקראת הפגישה עם האדם הבא שנפגוש.

מה בפועל?
אחרי בירור עם עצמך מה הרצון שלך, אם להיפרד כי לא שייך בכלל או להאט קצב ולהכניס את החששות, הספקות והשאלות שלך ביחס לקשר והמשכיותו לתוך הקשר, בפגישה/בשיחה הבאה, תפתחי את ההרגשה שלך, את זה שאת שומעת את המקום שלו אבל את מרגישה שאת לא שם.
כנות ופתיחות זה מה שאנחנו מבקשים לייצר בתקשורת זוגית, וזה מתחיל בדרך התנהלות בתקשורת בכלל כבר בשלב הפגישות וגם אם זה מול כאלו שלא נבנה איתם בית בסוף.

וכבר כתבו על החשיבות של הרגישות בכל התהליך אז אין מה להרחיב בעניין.

שיהיו החלטות טובות ובהירות!

זה מתחיל כאן וברגע הזה, ומשם זה רק מוסיף והולך.

כן, כך נראה דבר מורכב להפליא. 

ו' אב 13:27

ברגישות, כמובן.

אם הקצב מהיר מידיי- אפשר לבקש להאט את הקצב.

חשוב ששניכם תשתפו זו את זה בתחושות וברגשות.

חבל לפספס בגלל קצב התקדמות.

בהצלחה.

ו' אב 14:07
ישר לחתוך אותו או להאט את הקצב?
לפי מה שכתבת הבעיה היא שהוא רץ מהר מידי.

הוֹרֵנִי ה׳ דַּרְכֶּךָ אֲהַלֵּךְ בַּאֲמִתֶּךָ יַחֵד לְבָבִי לְיִרְאָה שְׁמֶךָ

ו' אב 14:22
שמבין ממנה שהיא פשוט לא מעוניינת בלי קשר לקצב של הבחור?
ו' אב 15:07

אל תרצו בשביל אחרים.
אתם לוקחים להם את הרצון וזה פשוט לא

ו' אב 15:48
ו' אב 15:05
לא אמרת לו שאת בקצב אחר?
ממש ככה כמו שרשמתי ..
אני בקצב אחר תן לי את הזמן שלי .
או אם את לא מעוניינת בקשר אני הבנתי שזה לא מה שאני מחפשת .. ואפשר גם להסביר מדוע
בהצלחה

מנפנף

ו' אב 16:57

עזרתם...

דיברנו הכי בכנות שיש

וב"ה נגמר בטוב

אל תספר לה' כמה גדולות הצרות שלך, אלא תספר לצרות שלך כמה גדול ה'!!

לא מדברת עם בנים באישי!חיוך

ו' אב 17:06
בהצלחה בקרוב לשניכם בעז"ה.
ח' אב 01:14
נסי לתקן את זה מולו ואז זה לא יהיה בבום..
הבעיה הגדולה פה זה שהגעתם למצב הזה.
ח' אב 01:21
לנסות שזה לא יהיה בבום
בטח לא בקשר של דייט של התחלה
בכללי לשקף אפילו קצת זה ממש חשוב ונראלי די חובה

מנפנף

ח' אב 01:45
ואני לגמרי לא היחיד.
כנראה תופעה
ח' אב 01:57

אפשר לחשוב על דרך התמודדות עם כך. זה העיקר

ח' אב 02:01
אם צד מסוים לא מעוניין בה, לא תהיה כנות בקשר. מה שייך פה איך אני או אתה מתמודדים עם התופעה?
ח' אב 02:19
בודאי advfb אחרונה

כ’אי לדעת גם איך מתמודדים עם חוסר כהות

ח' אב 01:38

שיעופו עליו. לפענים האדם שנתלהב עצמו לא מזהה נכון את המציאות.