7 ברנז'ה: הטיקטוק הלא רשמי של ימינה

עוזרי הח"כים של ימינה עם חשבון טיקטוק שאתם חייבים להכיר, המתאגרף הדתי מנצח את הקרב באיסטנבול וממריא לישראל. 7 ברנז'ה.

יהונתן גוטליב - ערוץ 7 , כ"ד בכסלו תשפ"א

העוזרים והיועצים של חברי הכנסת של מפלגת ימינה פתחו השבוע חשבון טיקטוק מדליק. "כל מה שקורה בכנסת", הם תיארו את החשבון. "העוזרים שמאחורי הח״כים - עמוד לא רשמי בכלל".

תוך יומיים הם הספיקו לצבור כבר אלפי צפיות, ולהפיק 2 סרטונים מוצלחים המשתלבים עם הטרנדים החמים של רשת הסרטונים החברתית טיקטוק.

ב-7 ברנז'ה מדגישים לכם כי לא מדובר בחשבון טיקטוק רשמי של המפלגה. מיוחד: צפו באופנת עוזרי הח"כים במסדרונות הכנסת, ואל תפספסו את הדבר הכי מגניב בלשכות חברי ימינה. (רמז: בנט)

רכבת הנוסעים האווירית מישראל לדובאי אספה השבוע את מיטב העיתונאים שגרמו לכולנו לקנא. יוני קמפיניסקי וחזקי ברוך מאתר ערוץ 7 היו שם יחד עם שמעון ריקלין, ינון מגל ואראל סגל מערוץ 20, יהודה שלזינגר מישראל היום, אריאל שנבל ממקור ראשון והשמועות אומרות שגם עמית סגל היה שם (יבגני זרובינסקי שיתף תיעוד אם אנחנו זוכרים נכון). 7 ברנז'ה בפרטים: כתבי ערוץ 7 היו שם כדי לסקר את ההסכמים ההיסטוריים של עסקים מהשומרון עם עסקים אמירתיים, את עולם התיירות הכשר המתפתח במקום ואת תערוכת החדשנות הענקית Gitex Technology week.

זהה את העיתונאי
צילום: אינסטגרם

מתכוננים לבחירות? בזמן שמזנון הכנסת סגור, נצפו השבוע במרפסת הכנסת היועץ האסטרטגי ברל'ה קרומבי, שהיה האסטרטג של מפלגת עוצמה יהודית בסבבים ב' וג' של הבחירות והקמפיינר ישראל מאיר, שהוביל את הקמפיינים של יהדות התורה ומשמש היום כיועצו של ח"כ אליהו ברוכי מאגודת ישראל. 7 ברנז'ה תוהים: האם בקרוב תצטרף עוצמה יהודית למפלגת יהדות התורה?

ברל'ה קרומביי וישראל מאיר
צילום: פייסבוק

המתאגרף הדתי חנניה דוידס יצג בגאווה את מדינת ישראל בתחרות איגרוף באיסטנבול בירת טורקיה. יחד עם 2 חבריו, המתאגרפים שגיב ישמאלוב ואיגור לזרב והמאמן שלהם, איבגני בוייקו ממועדון איגרוף 'fight 365', הם טסו לטורקיה והצליחו כולם לנצח בקרבות בהם התמודדו. דוידס התמודד בקטגוריית 75 קילו בתחרות קרב חובבנים בחוקים מקצועיים וניצח בחור מקומי.

חנניה דוידס
צילום: באדיבות המצולם

"כשאתה רוצה להיות ספורטאי בישראל ולייצג את המדינה אתה משלם על הכל. אני שילמתי על הטיסה, על המלון ולמאמן. אם יהיה לנו ספונסרים שירצו לעזור תמיד נשמח לדעת", הוא אמר בשיחה איתנו. 7 ברנז'ה בבידוד: הלילה ימריא דוידס לישראל על מנת להספיק לחזור לפני שבת. הוא יכנס לבידוד על פי ההנחיות.

הרב יעקב גלויברמן היה עמוס מאוד בשבועות האחרונים: הוא הגיע להעניק לשחקן הכדורסל דני אבדיה ברכה ודולר מהרבי מליובאוויטש, וספר תהילים להצלחתו בקבוצת וושינגטון. אבדיה התרגש והודה לרב גלויברמן על התמיכה והברכה להצלחתו.

הרב יעקב גלויברמן ודני אבדיה
צילום: באדיבות המצולם

בנוסף, אבי ארדיטי ראש מינהל המכס בישראל, יחד עם סגנו שרון חביב, ביקרו במפעלי החסד יד ביד שייסד הרב גלויברמן, והביעו התפעלות מהפעילות בקרב הנזקקים בארץ. לסיום הביקור העניק להם הרב גלויברמן את ספרו "השער לפרשה". 7 ברנז'ה עוקבים: במהלך ימי החנוכה הוא יקיים פרסום 'נס חנוכה' בערוץ הטלויזיה ספורט 5 מידי ערב, וידליק בכל שמונת ימי החנוכה נרות חנוכה. הרב גלויברמן עומד במשך כל השנה עם מאמנים ושחקנים הפונים אליו בענייני דת.

הרב יעקב גלויברמן בהדלקת הנרות בשנה שעברה
צילום: גרין

7 ברנז'ה מזל טוב: בת נולדה לנתנאל דיין, דובר השר לענייני ירושלים ומורשת השר הרב רפי פרץ שמה בישראל: יובל-תאיר. רגע לפני שטס לדובאי, העיתונאי שמעון ריקלין חיתן את בנו גדעון עם הודיה. ברכת מזל טוב לרב הכותל והמקומות הקדושים, הרב שמואל רבינוביץ' לרגל הולדת נכדתו בת ליענקי ואפרת רביץ.

חיים ברוידא
צילום: ללא

במעמד ראש העיר רעננה חיים ברוידא ובהשתתפות רויטל שפירא מנהלת אגף החינוך בעירייה, הוזמנה ד"ר שני באבאי-גימאני לקבלת תעודת הוקרה על זכייתה בתואר המורה המצטיינת של החמ"ד ההתיישבותי לשנת תשפ"א וכדמות חינוך מוערכת, הרואה בעשייתה שליחות עליונה למען קידום תלמידי האולפן של בית החינוך אמי"ת חברה ומשפט כפר בתיה. ראש העיר רעננה חיים ברוידא: "ד"ר שני באבאי-גימאני מסבה הרבה כבוד וגאווה רבה לעיר רעננה".

לכבוד חנוכה יצאה השגרירה של ישראל בבריטניה להכין סופגניות במאפיית כרמלי, המאפייה היהודית הגדולה בשכונת גולדרס גרין בלונדון. צפו בשגרירה שהפכה לקונדיטורית.