7 ברנז'ה: השידוך של גיא הוכמן

שי אברמסון מפריש תרומות ומעשרות, גיא הוכמן מגלה כשרון של שדכנית, ישכר זלמנוביץ' פותח אולפן מתחת לשמיכה. 7 ברנז'ה.

תגיות: 7 ברנז'ה
יהונתן גוטליב - ערוץ 7 , א' בשבט תשפ"א | עודכן: 21:44

אלמוג וליבי
אלמוג וליבי
צילום: גיא הוכמן

הקומיקאי גיא הוכמן התגלה כשדכנית מדופלמת: הכל החל עת שערך הופעת סטנדאפ זום לפני סטודנטים מאוניברסיטת בר אילן.

במהלך ההופעה הוא איתר את הבחור הדתי אלמוג שאמר כי הוא פנוי להצעות. במקביל איתר את ליבי, שגם היא מחפשת חתן, וקרא להם לדבר יחד.

אחרי ההופעה הגדיל לעשות הוכמן והתייצב בביתו של אלמוג יחד עם ליבי והפגיש ביניהם. בלי ספוילרים: השידוך לא הצליח, לפחות בינתיים, אבל כוונות ורצון טוב היו פה.

ימים לפני הפיצול הדרמטי בין מפלגת 'הימין החדש' למפלגת 'הציונות הדתית' נרשמה חלופת מכתבים ערה בין ח"כ בצלאל סמוטריץ' לח"כ מתן כהנא. הלה קרא להמשיך את השותפות כפי שהייתה עד היום והלה הצביע על שינוי היסטורי מחייב.

חלופת המכתבים הובילה את העיתונאי עמיחי אתאלי להיזכר בעברו. "בימי ילדותי היפים בציונות הדתית, חלופת מכתבי האהבה המיוסרים בין בצלאל סמוטריץ' למתן כהנא לא הייתה מופצת בוואטסאפים כלאחר יד, אלא נכרכת לספר שהיה מונח לצד מיטתה של כל תלמידת אולפנה וכל חניך מכינה קדם צבאית", הוא צייץ בטוויטר.

הציוץ ההומוריסטי התפשט כמו אש בשדה קוצים ויועצו לשעבר של בנט, דורון ביינהורן הוסיף: "וכל היופי היה שחגי בן ארצי היה עורך את זה". אז האם בהשראת אתאלי זה יהיה השי החדש שיחלקו למדריכים בתנועות הנוער או למסיימי כיתה י'?

מכתבים למתן
צילום: יהונתן גוטליב

כוכבת הטיקטוק הדתייה הילה שלם שחררה השבוע סרטון קורע בו חשפה כישורי משחק לא רעים בכלל. "לכו תדעו", היא כתבה. "אולי זה יגיע למפיקים של ארץ נהדרת והם יראו את הפוטנציאל של המוזרה הזאת ויתקשרו אליי לבקש שאבוא לאודישן". ליהוק אחד כבר יש לה: 7 ברנז'ה כבר ליהקו אותה למדור, והנה הסרטון המוצלח.

ישכר זלמנוביץ', הכתב הפרלמנטרי הנמרץ של רדיו 'קול ברמה', תועד כשהוא מאלתר אולפן שידורים מקצועי בחדר השינה תחת שמיכת הפוך. הכתב הפוליטי של 'בחדרי חרדים', ארי קלמן, תיעד את השדרן המדופלם ושיגר למדור 7 ברנז'ה. "השעה 8:00, כאן ישכר זלמנוביץ' עם מי שנרדם עכשיו"

הזוג היהודי מספר 1 של ארצות הברית ציינו יום הולדת עגול ומיוחד. ג'ארד קושנר, חתנו היהודי של נשיא ארה"ב היוצא דונלד טראמפ, חגג יום הולדת 40 בחיק המשפחה. איוונקה טראמפ איחלה: "Happy 40th Birthday my love"

Happy 40th Birthday my love! ❤️

פורסם על ידי ‏‎Ivanka Trump‎‏ ב- יום ראשון, 10 בינואר 2021

1,700 משפחות צפו באימון נינג'ה זום מיוחד שהפיקה מחלקת הספורט במתנ"ס בנימין. באימון אותו העביר זוכה העונה הראשונה של נינג'ה ישראל, יובל שמלא, צפו משפחות רבות גם מהמועצות השכנות - בקעת הירדן והשומרון. התושבים הרבים שאלו את שמלא שאלות הנוגעות לאורח חיים ספורטיבי ובריא, ושמלא שיתף וסיפר הן על התמודדות עם כשלונות והן על תכנית הטלוויזיה הפופולרית. בין היתר סיפר כי הוא מתאמן לקראת השתתפותו בעונה הרביעית של נינג'ה ישראל.

החזן הצבאי הראשי שי אברמסון תיעד עצמו זוכה לקיים מצווה יחסית נדירה: תרומות ומעשרות. "לא כל יום זה קורה", אמר. "לא כל יום אני זוכה לקיים מצוות תרומות ומעשרות". כשהוא אוחז בשקית האבוקדו הוא בירך בשם ומלכות "להפריש תרומות ומעשרות" וקיים את המצווה.