עדי ביטי
עדי ביטי צילום: ציפי קורצוויל

מדור 7 ברנז'ה נפתח הפעם בבשורה מרגשת: תכנית אינטרדיו (אינטרנט רדיו) חדשה, המיועדת לנשים, תעלה מחר לאוויר באתר ערוץ 7.

מדובר במשבצת שידור חדשה מבית ערוץ 7 ומשרד היח"צ "קוביס" שבה תשודר מידי יום שישי בשעה 8:00 תכנית המוזיקה "רק רוצה לשיר" בהגשת מנהלת המשרד 'קוביס' שהגיעה אליו היישר מ'כיכר השבת' - ריבה רפפורט.

מיד אחריה, בשעה 9:00, היוצרת אסתי גרינברג תגיש את התכנית "יוצאות לתרבות". כל האייטמים והמוזיקה יהיו של נשים, על נשים ומיועדים לנשים. יש לכן למה לצפות!

אסתי גרינברג וריבה רפפורט
אסתי גרינברג וריבה רפפורט צילום: קוביס

כוכבי המוזיקה שרולי ברונכר ומאיר גרין יוציאו בשבוע הבא שיר מקפיץ ועליז לקראת פורים. "זה שיר מאוד עליז ומאוד קופצני שיעשה הרבה שמחה", סיפר ברונכר ל-7 ברנז'ה. השבוע הם ערכו יום צילומים מהנה במיוחד לקראת הקליפ החדש ואנחנו במדור 7 ברנז'ה היינו חייבים להציץ. אמנם את הסאונד של השיר אי אפשר לפרסם עדיין, אבל גם מהצצה למאחורי הקלעים מצילומי הקליפ אפשר להגיע למסקנה - זה הולך להיות שמח!

צילומי הקליפ של שרולי ברונכר ומאיר גרין באדיבות שרולי ברונכר

המאפרת והבלוגרית החרדית חני וינברגר מתכוננת להשיק מותג איפור חדש. לקראת השקת המותג הוציאה וינברגר סרטון צבעוני ומקפיץ ואנחנו במדור 7 ברנז'ה לא יכולנו להתעלם. "ה-12 דקות בבוקר בהן אני מתאפרת נותנות לי את הדרייב להמשך היום שלי", הסבירה וינברגר. "החלום שלי הוא להפוך לך את הדקות האלו למלאות צבע ואנרגיה". אז תכל'ס? אנחנו נעקוב.

חני וינברגר משיקה ליין חדש studio 4040

הזמרת והשחקנית עדי ביטי התרגשה להתלבש באופנה הצנועה של המותג "בננה". זה קרה על סט הצילומים של הסרט "בחורים טובים" בהפקתם של סרטי יונייטד קינג, חברת רייסדור הפקות בבעלותו של איש הנדל"ן והמפיק החרדי יקי רייסנר וקאמבק סרטים. בעלת המותג ציפי קורצוויל התגייסה כדי להלביש את השחקניות במיטב האופנה הצנועה ובין השאר, כאמור, את השחקנית ביטי. היא תיעדה את ההתרגשות של ביטי כשלבשה את השמלה וסיפרה למדור7 ברנז'ה: "זה היה כבוד גדול בשבילי, במיוחד כשעדי ביטי ביקשה ממני שמלות לארון הפרטי שלה".

עדי ביטי באופנה צנועה ציפי קורצוויל

ובינתיים, אתר חדשות בידור דתי חדש עלה לאוויר: מדובר בדף האינסטגרם המצליח 'דוס סלבס' שהשתדרג וחנך אתר אינטרנט חדש. סימי הרשקופ, בעלת עמוד האינסטגרם ועכשיו גם האתר 'דוס סלבס', סיפרה למדור 7 ברנז'ה שהאתר שלה "יביא את כל חדשות הבידור שקשורות לעולם הדתי". 7 ברנז'ה מפרגנים.

דוס סלבס
דוס סלבס צילום: מסך

הזמר והיוצר הדתי מיאל מסואריוהרב אייל ורד נפגשו לצורך צילומי התוכנית 'על כוס תה' שתעלה בקרוב באתר ערוץ מאיר החדש, ותעסוק בנושאים הבוערים. מיאל התפעל מכישורי הנגינה של הרב אייל ורד, כך יצא שחלק נכבד מהצילומים צוות הצילום נהנה מנגינה משותפת של הרב והיוצר.

מיאל מסוארי והרב אייל ורד
מיאל מסוארי והרב אייל ורד צילום: ערוץ מאיר

ד"ר שרה בקרמן, יו"ר הוועד המנהל של ארגון ''קולך'', פורשת מתפקידה. אפרת שפירא רוזנברג תמונה ליו"ר הוועד המנהל במקומה של בקרמן.

רוזנברג, עורכת דין, מכהנת כראש תחום אקטואליה בבית אבי חי. היא נשואה ואם לחמישה, חברת הוועד המנהל ב''קולך'' ומעתה גם יושבת ראש הוועד.