כוכבי שבאבניקים בתל אביבהוט ישראל

לקראת עליית העונה השנייה של הסדרה המצליחה "שבאבניקים", הצטלמו כוכבי שבאבניקים של HOT בלב העיר תל אביב.

תושבי תל אביב גילו עניין כשצפו בשחקני הסדרה דניאל גד, ישראל אטיאס, אורי לייזרוביץ', עומר פרלמן ומאיה ורטהיימר מתהלכים ומצטלמים ברחבי תל אביב. היה שמח וכשר.

הזמר המצליח אבי מילר הפתיע את כולנו כשהתקשט ברכב חדש של חברת 'טסלה'. הוא אחד ממאות הישראלים הראשונים שזוכים לרכוש, פה בישראל, רכב טסלה מפואר.

אבי מילר על הטסלה
אבי מילר על הטסלהצילום: באדיבות המצולם

הזמר סטטיק מתחתן עוד רגע עם ארוסתו שרית פולק. לקראת חתונתו הגיע להתברך אצל הרב הראשי לישראל הרב דוד לאו כשהוא מלווה ב'רב הסלבס' הרב מרדכי חסידים.

בר מצווה מיוחדת ומרגשת נערכה השבוע: דוד ולימור חטואל הכניסו את בנם בעול מצוות. לרגל בר המצווה החתן סיים ש"ס משניות ועלה להקביל פני רבו ולפגוש את הרב שמואל אליהו.

"לפעול לאחדות עם ישראל". יו"ר ההסתדרות הציונית העולמית יעקב חגואל וראש המחלקה לפעילות ציונית בתפוצות נריה מאיר נפגשו עם ראש ישיבת מרכז הרב הרב יעקב שפירא בסיור שערכו בישיבה. במסגרת הפגישה שוחחו על אתגרי העתיד של העם היהודי והדרכים לחיזוק מורשתו.

נריה מאיר, הרב יעקב שפירא ויעקב חגואל
נריה מאיר, הרב יעקב שפירא ויעקב חגואלצילום: ההסתדרות הציונית

סיבה נוספת לבקר במשכן הכנסת: ח"כ איתמר בן גביר פתח לנו את התאבון כשהעלה תמונה שלו מתענג ממנת קובה סלק שהכינה לכל צוות הלשכה שלו מנהלת הלשכה.

רוני ארזי, בעלים ומנכ"ל משרד הפרסום 'משרוקית דיגיטל', המריא השבוע לטיול בלונדון יחד עם בנו הבכור. השניים נצפו בבית של הארי פוטר, תצפתו על הביג בן, חרשו את המטרו, נהנו בגלגל ענק וכמובן הצטלמו עם השומרים בארמון המלכה.

לראשונה, כוכב אנדרדוס יאיר יעקב ינחה שעשועון אתגרי. לאחר עיכוב של שבועיים עקב המהומות בעיר מגוריו לוד, יעקובי מנער את האבק מהבגדים ומצטרף להנחיית הסדרה 'המסע' של ערוץ מאיר לילדים. במסגרת התוכנית, ילדים ממגזרים שונים בציבור הדתי והחרדי אשר עומדים לפני גיל בר מצווה, יתחרו בניהם במגוון משימות אתגריות וחידות שטח כדי לזכות בפרס הגדול. הצילומים ברחבי הארץ הסתיימו בימים האחרונים והתוכנית תעלה בערוץ מאיר בחודש הקרוב.

יאיר יעקובי והילדים
יאיר יעקובי והילדיםצילום: ערוץ מאיר

יעל שבח זכתה לחגוג השבוע בת מצווה לבתה נעמי. "מזל טוב יפה שלי. קרן אור", היא איחלה לה. "אוהבת אותך".