7 ברנז'ה: הרב של מכבי תל אביב קיבל תעודת הוקרה

הרב יעקב גלויברמן מקבל תעודת הערכה מרגשת ממכבי תל אביב, מנהלת ערוץ 7 הרבנית שולמית מלמד עולה ליישוב אביתר. 7 ברנז'ה.

תגיות: 7 ברנז'ה
יהונתן גוטליב - ערוץ 7 , ז' בתמוז תשפ"א | עודכן: 21:15

7 ברנז'ה: הרב של מכבי תל אביב קיבל תעודת הוקרה-ערוץ 7
הרב יעקב גלויברמן ושמעון מזרחי
צילום: באדיבות המצולם

בפתיחת משחק חצי גמר בכדורסל בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב הוענקה תעודת הוקרה והערכה לרב יעקב גלויברמן על ידי שמעון מזרחי יו"ר מכבי תל אביב.

הרב גלויברמן נחשב גם כרב מכבי תל אביב והוא מלווה את הקבוצה במשך שנים. תעודת ההוקרה הוענקה לו על פעילותו למען הקהילה ושיתוף הפעולה עם מכבי תל אביב שנים רבות.

בין אלפי האורחים והמתנדבים שפקדו את היישוב המתחדש אביתר, נצפו בכירי אתר ערוץ 7. המייסדת הרבנית שולמית מלמד והמנכ"ל עוזי ברוך. ליווה אותם ראש מועצה אזורית שומרון יוסי דגן, דוברת המועצה המסורה אסתר אלוש ועמיחי בן דוד מתנועת נחלה.

הרבנית שולמית מלמד, עוזי ברוך, אוהביה שרעבי, אסתר אלוש, יוסי דגן, עמיחי בן דוד
צילום: באדיבות המצלם

 

תקשורת במצעד הדגלים
צילום: באדיבות אודי טנא

בשביל מזכ"ל תנועת הנוער אריאל דביר עמיאור הימים שקדמו לצעדת הדגלים דרשו עבודה מאומצת של הסברה בכל ערוצי המדיה. המזכ"ל הנמרץ הופיע באולפן ערוץ 7 אצל יוני קמפינסקי ואף התראיין לתכנית 'יומן ערוץ 7' בהגשת שמעון כהן. בנוסף עשה מאמצי הסברה בחדשות 12, חדשות 13, אולפן ynet וגלי צה"ל.

המזכ"ל דביר עמיאור סיכם את הפעילות: "עם ישראל מתחבר לירושלים וההסברה לכלל גופי התקשורת הכללית היא הכלי לדבר לכל הגוונים בעם שלנו, כנראה שגם השר לביטחון פנים החדש השתכנע באחריות שלנו לנהל מצעד שמוסיף לכבודה הלאומי של המדינה ואפשר אותו, להסברה יש ערך".

‎הזמרת נירית חוטובלי הופיעה בשכונתה הירושלמית קריית משה בערב לכבוד ראש חודש תמוז. שיא הערב היה כשביצעה את שיר של אביתר בנאי "יפה כלבנה", שקיבל משמעות מיוחדת כשנשמע בהופעה לכבוד הלבנה שמתחדשת.

נירית חוטובלי
צילום: באדיבות המצולם

נחי אייל, מנכ"ל 'הפורום המשפטי למען ארץ ישראל' הוא גם משרת וותיק במילואים. הוא קיבל השבוע בהתרגשות את דרגת הרנ"ג (במיל') שלו.

קשה היה לפספס את החדר מרובה הכיפות בישיבת ראש הממשלה נפתלי בנט עם ראש המל"ל מאיר בן שבת ועם המזכיר הצבאי של ראש הממשלה בנט תא"ל אבי בלוט. 100% כיפה סרוגה.

שר הדתות מתן כהנא פגש בימיו הראשונים לתפקיד החשוב את הראשון לציון הרב יצחק יוסף.

מתן כהנא והראשון לציון
צילום: ללא

מזל טוב לפרשן הפוליטי של עיתון המבשר מאיר ברגר לרגל אירוסי בתו דבורה ברגר עב"ג הבה"ח ישראל יצחק לוי.

ישראל יצחק לוי ודבורה ברגר
צילום: באדיבות המשפחה

נתנאל דיין מונה ליועץ התקשורת והדוברות לשר התקשורת יועז הנדל. דיין (35) אב לארבעה מהיישוב אפרת, שימש בשנים האחרונות כיועץ תקשורת בכנסת ובממשלה במגוון תפקידים. בין תפקידיו היה יועץ ליו״ר ועדת הכלכלה לשעבר איתן כבל אשר במהלך הקדנציה עברו רפורמות כלכליות רבות בועדה וכן היה יועץ לשר החינוך וירושלים ומורשת הרב רפי פרץ ובמערכות הבחירות בשנים 2019-2020. בתפקידו האחרון היה דובר קמפיין ׳ימינה׳ בבחירות לכנסת ה-24.

שר התקשורת יועז הנדל מסר: ״נתנאל בעל ניסיון רב בזירה הציבורית והפוליטית, בכנסת, בממשלה ובמערכות הבחירות. אני שמח על הצטרפותו לצוות וסמוך ובטוח שהוא יוכל לתרום בצורה מיטבית להמשך העשייה המרובה במשרד התקשורת. הצלחתך, הצלחתנו״

נתנאל דיין
צילום: ללא

למדור 7 ברנז'ה נודע כי קרוב משפחתו של הזמר לירז רוסו-סטטיק, משה בוגי יעלון, נצפה בין האורחים והסתובב עם חיוך כפול על הפנים: גם לרגל החתונה וגם לרגל השבעת הממשלה החדשה באותה שעה ממש. ״פעמיים כי טוב״, הוא אמר.

סטטיק מתחתן
צילום: באדיבות: 'הרבנית של האינסטגרם' ואיציק אוחנה

שגריר ישראל באו"ם גלעד ארדן ביקר בקבר הרב מנחם מענדל שניאורסון, הרבי מלובביץ', לרגל ג' תמוז יום השנה ה-27 לפטירתו. "הגעתי עם שלומית כדי לשאוב כוח והשראה ממנהיג יהודי ענק ולהתפלל על בני משפחתי, על שליחותי בהווה ובעתיד, על מדינת ישראל ועל עם ישראל כולו", אמר.

הכתב הפוליטי של 'קול ברמה' ישכר זלמנוביץ' (כן, ישכר עם ש' אחת), חגג יום הולדת עגול עם חבריו וכל אוהביו. הוא בילה את עיקר יום ההולדת במקום האהוב עליו: משכן הכנסת.

סגנית מנהל החמ"ד אתי אורלב, לצד מו"ל 'מצב הרוח' אלי עציון נצפו במירוץ הלילה של פתח תקווה. הם לא פסחו על תמונה עם ראש העיר פתח תקווה רמי גרינברג.

הסוף לרווקות: לאחר שנים רבות של חיפוש מצא יצחק וייס, הדובר של ח"כ אורית סטרוק, את בחירת ליבו הדר בן אליהו ובראש חודש תמוז הדר ויצחק התארסו. מהדר בן אליהו נמסר: "מאותה שיחת טלפון בפייסבוק באותו מוצאי שבת נפתחו השמיים". האירוסין מתקיימים הערב.

הדר בן אליהו ויצחק וייס
צילום: באדיבות המצולם