אביר קארה
אביר קארה צילום: Olivier Fitousi/Flash90

סגן השר אביר קארה (ימינה) אמר היום (שני) כי הוא "תומך תמיכה מלאה" במאבק האבות הגרושים ומכיר בזכות האבות שלהם.

בעקבות פניית קבוצת "גם לאבות מגיע זכויות" אל ח"כ קארה, הוא אמר כי הליך הגירושין וקבלת וההחלטות בדבר המשמורת על הילדים עבור הגברים בישראל הפכו "לסיוט מתמשך".

"אתה יכול לכתוב בכל פורום שאביר קארה תומך בכם תמיכה מלאה ומכיר בזכות אבות שלכם", כתב ח"כ קארה במענה לפניית נציג קבוצת האבות הגרושים. "מכיר את הסיפורים לעומק וכאבא אני מדמיין לעיתים את שעובר עליכם ונקרע".

לדבריו, "בארה"ב יש מדינות שמתייחסות באופן שיוויוני לגברים ונשים, מה שנקרא מדינות להתגרש בהן. מה שבארץ הפך לסיוט מתמשך".

בנוסף, קארה ייעץ לקבוצת האבות הגרושים על פי אלו עקרונות לפעול. "תשתמשו בכלי שלהם, שיוויון", כתב. "מי שרוצה שיוויון שינהג בצורה שווה עם כל הכבוד".

את הדברים כתב לאחר שפנה אליו אלעזר רוזנפלד מנהל קבוצת "גם לאבות מגיע זכויות" הפועל נגד הפליית הגברים במיוחד בנושא המזונות והמשמורת על הילדים במקרה גירושין. "כידוע, האבות במדינה, חווים הפליה מתמשכת ע"י הרשויות, הן בביהמ"ש, הן בביה"ד, הן במשטרה, הן ברווחה, הן בתקשורת, הן בפמיניזם הרדיקלי", כתב רוזנפלד בפנייתו.

לדבריו, "לוקחים מאבות את כל מה שיש להם, על לא עוול בכפם, את ילדיהם, את ביתם, את כספם, את כבודם, מפעילים כנגדם תלונות שווא, אלימות פיזית, מילולית, תקשורתית, כלכלית, ועוד מכניסים אותם למעצר ולכלא וכו', עד כדי כך שכל שנה יש עשרות ואף מאות אבות שלא יכולים לעמוד בעוולות הקשות שנעשות כנגדם, ומתאבדים. דם אבות אינו הפקר".

"בקשתנו ממך - בתור אדם אכפתי, נציג ציבור הפועל לטובת המדינה, ותיקון הפליות, לפעול ככל יכולתך להצלת גברים ואבות גרושים וילדיהם, מהגזירות הקשות שלא מאפשרות להם לשרוד", כך אלעזר רוזנפלד בשם "גם לאבות מגיע זכויות".

עוד באותו נושא:
מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו