יעקב ברדוגו
יעקב ברדוגו צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

כתב "ידיעות אחרונות" רז שכניק פרסם נתונים על תוכניות גלי צה''ל המואזנות ביותר באמצעי הדיגיטל של התחנה הצבאית.

תוכניתם של יעקב ברדוגו וירון ולינסקי היא אלופת הדיגיטל גם ברבעון השני של שנת 2021, עם מספר ההאזנות הגבוה ביותר, כ-691 אלף.

במקום השני, אחרי וילנסקי את ברדוגו, נמצאת התוכנית "מה בוער" של רזי ברקאי עם כ-228 אלף.

''שאפו ליעקב ברדוגו ולירון וילנסקי. מספרים מרשימים ביותר'', בירך ח"כ שמחה רוטמן מסיעת הציונות הדתית. פרשן חדשות 12 עמית סגל הגיב בציניות לנתונים וכתב בטוויטר: ''אין ברירה, חובה לסגור את גלצ בהקדם''.

צילום: ללא קרדיט
צילום: ללא קרדיט

בתחילת החודש סיפר השדרן רזי ברקאי על הדברים שמפריעים לו בתחנת הרדיו הצבאית בה הוא עובד - גלי צה"ל. ברקאי אמר כי גם הוא, בתור איש שמאל, לא רואה בעיה בעיתונאות ימנית. "הבעיה שאצלנו זו לא עיתונאות", אמר לליאור קודנר בפודקאסט 'הארץ'.

"אין לי בעיה עם עיתונאות ימנית, עם עיתונאים עם אג'נדה ימנית", אמר. "יש לנו בחור מוכשר מאין כמוהו בשם ישי שנרב שמשדר שעה לפניי והוא גר בהתנחלות, אחלה בן אדם ועיתונאי בחסד".

לדבריו, "יש בתקשורת, גם בטלוויזיה וגם ברדיו, עיתונאים ימניים, אבל עיתונאים. הבעיה שאצלנו זו לא עיתנואות, זו עסקנות פוליטית שמדקלמת טקסטים של בלפור. עוד דבר שמפריע לי זו גסות הרוח והעברית העילגת. זה הורג אותי".

ברקאי מסרב להעלות לשידור את הפרשן הפוליטי של התחנה יעקב ברדוגו. "אני לא מזמין אותו לשידור", אמר. "הוא בעיניי לא הפרשן הפוליטי של התחנה, לא היה ולא יהיה. יש לו מספיק משבצות שידור בגלי צהל ששם הוא יכול לדקלם את מה שהוא מדקלם".

על השיח סביב סגירת 'גלי צה"ל' אמר: "זה הפך להיות כאילו הבעיה היא ברדוגו כן או לא וזה לא העניין. העניין הוא שיש כאן תחנה שתורמת להוויה הישראלית, ולתלות את זה בברדוגו זה פשוט לא נכון. אם יש פנצ'ר בגלגל לא מחליפים את האוטו".