יעקב ברדוגו
יעקב ברדוגו צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

הפרשן הפוליטי של גלי צה"ל יעקב ברדוגו התארח בפודקאסט של ''הארץ'' והשיב למתקפה נגדו מצד השדרן רזי ברקאי.

ברדוגו סיפר: ''עד לפני שנתיים וחצי הייתי מרואיין מבוקש כפרשן פוליטי של רזי ברקאי והייתי אפילו אהוב ואהוד, גם אצל אילנה דיין ורינו צרור.

''אם הוא ירד לרמה של התנשאות, כשבורחים לך המאזינים ואתה הופך להיות לא רלוונטי, ואתה לא מעניין. מה לעשות. יש לו 150 אלף מאזינים, אולי 160, אז אתה לא רלוונטי ואז אתה מתחיל לפגוע בגופו של אדם ולא בגופו של עניין. וכשאתה לא מסוגל להתמודד עם היכולות האינטלקטואליות, היכולות השכליות וגם עם העברית שלי שטובה משלו, אז אתה יורד לגופו של אדם''.

לדברי ברדוגו: ''רזי ברקאי זמנו עבר, וזה שהוא לא מעכל זאת זו בעיה שלו. תראה כמה אני משחת את זמני על מישהו שהוא לא רלוונטי. לא מאזינים לו, לא מקשיבים לו. אין בינינו עימות, לו יש עימות עם עצמו, עם החולשות שלו, עם חוסר הרלוונטיות שלו, עם בריחת האהדה הציבורית שלו, הקהל שאליו הוא מדבר כבר לא מקשיב לו ומעדיף אחרים על פי כל החבורה שסביבו.

''עכשיו הכוח של רזי ברקאי ורינו צרור זה להכות בברדוגו ודרך זה הוא הופך להיות חלק, הוא חלש, הם חלשים הוא ורינו, ואיך יהפכו להיות חזקים? נרביץ לברדוגו, נדבר בשפה רדודה, בוא נתנשא''.

ברדוגו הכחיש שהוא משמיע את דפי המסרים שמתקבלים מסביבת נתניהו: ''לא שולחים לי דפי מסרים ולא וואטסאפים, זה הנדוס התודעה של התקשורת שמייצרת שקר ועוד שקר ובפעם ה-100 מנסה להפוך את זה לאמת''.

''במערכת הבחירות האחרונה נפגשתי עם נפתלי בנט פי חמישה מאשר עם בנימין נתניהו. הפעם האחרונה שדברתי עם נתן אשל היתה לפני חצי שנה. זו המציאות שמייצג אותה בלוק אחד''.

כתב "ידיעות אחרונות" רז שכניק פרסם היום (שלישי) נתונים על תוכניות גלי צה''ל המואזנות ביותר באמצעי הדיגיטל של התחנה הצבאית.

תוכניתם של יעקב ברדוגו וירון ולינסקי היא אלופת הדיגיטל גם ברבעון השני של שנת 2021, עם מספר ההאזנות הגבוה ביותר, כ-691 אלף.

במקום השני, אחרי וילנסקי את ברדוגו, נמצאת התוכנית "מה בוער" של רזי ברקאי עם כ-228 אלף.

''שאפו ליעקב ברדוגו ולירון וילנסקי. מספרים מרשימים ביותר'', בירך ח"כ שמחה רוטמן מסיעת הציונות הדתית. פרשן חדשות 12 עמית סגל הגיב בציניות לנתונים וכתב בטוויטר: ''אין ברירה, חובה לסגור את גלצ בהקדם''.