השר עמר בר-לב: ״נתניהו כבר מזמן אינו אלטרנטיבה״

השר לביטחון הפנים מתח ביקורת על התנהגות יו"ר האופוזיציה: "פרפורי גסיסה של נתניהו״.

103FM , י"ג באב תשפ"א

השר עמר בר-לב: ״נתניהו כבר מזמן אינו אלטרנטיבה״-ערוץ 7
עמר בר לב
צילום: Yonatan Sindel/Flash90

השר לביטחון הפנים בר לב מתח ביקורת חריפה על ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו, הממשיך, על פי דיווחים, לעמוד בקשר עם מנכ"ל פייזר.

"אתם מכירים את נתניהו לא פחות ממני, אלה פרפורי גסיסה. הוא מנסה להציג עצמו כאלטרנטיבה אבל הוא מזמן לא אלטרנטיבה והמציאות תוכיח את זה", אמר בר לב בראיון ל-103fm.

לדבריו, “ראש הממשלה הנוכחי בנט מדבר כמעוט באופן קבוע עם מנכ"ל פייזר - אבל לא יוצא במסיבת עיתונאים. מכיוון שיוצא לי לשוחח עם ראש הממשלה, הוא מדבר לא פעם ולא פעמיים עם מנכ"ל פייזר".

כחבר קבינט הקורונה וכמי שאמון על הנושא גם במסגרת משרדו, הדגיש בר לב כי ישראל לא נמצאת בדרך לסבב מגבלות דרמטי, אלא לדברים הנכנסים, כהגדרתו, לתחום ה"אי־נוחות". "כל הרעיון הוא שלא יהיו שינויים למעט מגבלות ממש קלות, שהן יותר עניין של לחזור להתרגל למסיכות במקומות סגורים, או להראות את התו שהתחסנת או שעברת בדיקת קורונה ב-72 השעות האחרונות כשאתה בא לחתונה", אמר, והדגיש: "המטרה היא שהכול ימשיך להתנהל כפי שהתנהל לפני עידן הקורונה למעט הדברים שציינתי, הכרוכים לכל היותר באי נוחות. חשוב לעטות מסיכות, זה לואו־טק שמאוד יעיל, ולצד החיסון אלה הדברים היעילים נגד המחלה".