צפו: הטיפ של השר מתן כהנא לחתנים

השר מתן כהנא סייר במועצה הדתית חיפה כשלפתע פגש חתנים. הוא אמר להם מה לדעתו ישפר להם את איכות החיים אחרי החתונה.

תגיות: מתן כהנא
יהונתן גוטליב - ערוץ 7 , י"ג באב תשפ"א

שר הדתות מתן כהנא סייר היום (חמישי) במועצה הדתית בעיר חיפה כשלפתע פגש בקבוצת חתנים שהגיעו למבנה המועצה הדתית על מנת לעבור הדרכת חתנים לקראת חתונתם.

השר כהנא ניצל את ההזדמנות והביא "טיפ" לחתנים המיועדים. "חוץ מבריאות, הדבר שהכי ישפיע על איכות החיים שלכם זו הזוגיות שלכם", אמר. "בזה תשקיעו עד הסוף. שיהיה במזל טוב".

קודם לכן נפגש השר כהנא עם ראש העיר נשר רועי לוי וסגנו ישי יבגי. בפגישה הציג ראש העיר לשר כהנא את התפתחות העיר נשר והאתגרים בה עומדת העיר בתקופה זו. בנוסף הציג לוי לשר את מערך שירותי הדת והדרכים להביא לשיפור שירותי הדת בעיר.

השר כהנא אמר: "שמחתי לפגוש את רועי לוי ראש העיר נשר, שמעתי מראש העיר על ההתפתחות בתחום שירותי הדת בעיר וגם על המקומות בהם דרוש שיפור. נפעל בקרוב לחזק את המוצעה הדתית כדי שתושבי העיר יקבלו שירותי דת ראויים".

מתן כהנא בעיר נשר
צילום: דוברות

רועי לוי, ראש העיר נשר, אמר: ״שמחתי לארח בלשכתי היום את השר לשירותי דת מתן כהנא, הקשבתי בקשב רב לתכניתו המפורטת לשיפור שירותי הדת שמעניק המשרד וכן המועצות הדתיות המקומיות. הצגתי בפני השר את תוכניות הבינוי העצומות של העיר נשר - שכונת האגמים ובניית בית הכנסת מגן דוד (לזכרו של ראש העיר המנוח דוד עמר). אנו מצפים לשיתוף הפעולה העתידי ולפירותיו".