חצי מיליון יתפללו למען הרווקים

500,000 יהודים מכל העולם ישתתפו במעמד תפילת ט"ו באב לזיווג שיזם ארגון יד לאחים וישודר מעמוקה לכל העולם.

בשיתוף יד לאחים , י"ג באב תשפ"א | עודכן: 16:03

חצי מיליון יתפללו למען הרווקים-ערוץ 7
ציון התנא יונתן בן עוזיאל בעמוקה
צילום: יד לאחים

תופעת הרווקות המאוחרת נפוצה מאוד במגזר הדתי, וכמעט בכל משפחה ניתן למצוא רווקים ורווקות מעוכבי שידוך שמייחלים להקים.

לרגל ט"ו באב, יום המסוגל לזיווגים, יערך ביום ראשון הקרוב מעמד תפילה בו צפויים להשתתף באמצעות צפיה בשידור החי מעמוקה, מעל לחצי מיליון יהודים מכל קצוות העולם: ארה"ב, ישראל, בריטניה, רוסיה, ארגנטינה, ברזיל, צרפת ודרום אפריקה.

במשך שעתיים יצפו המשתתפים באירוע התפילה על כלל הרווקים והרווקות שיעבירו את שמותיהם מבעוד מועד. במסגרת זו יערכו מניין תלמידי חכמים, מקובלים מעיר הקודש צפת, מעמד תפילה מיוחד וקבלת עול מלכות שמיים, יקיפו את ציון התנא יונתן בן עוזיאל 7 פעמים, יתקעו בשופרות ויקראו תפילת 'יהי רצון' מיוחדת לזיווגים שנכתבה בעבר על ידי אחד מגדולי ישראל.

במרכזו של האירוע – שאותו עורך ארגון יד לאחים - יזכירו תלמידי החכמים את כל אחד ואחד משמות הרווקים והרווקות שיועברו להם, וציבור הצופים מכל העולם יקרא יחד את שמונת פרקי התהילים המיוחדים שנקבעו על ידי גדולי הדור להצלחת הזיווגים: ל"ב, ל"ח, ע', פ"ב, קכ"א, קכ"ד, קכ"ז, קכ"ח.

מיד עם הפרסום הראשוני על מעמד התפילה הצפוי הוצף המוקד המיוחד של יד לאחים בפניות רבות מכל רחבי העולם של משפחות שביקשו להעביר את שמות יקיריהן מעוכבי השידוך, וכן ממעוכבי השידוך בעצמם שרוצים להגשים את חלומם ולהקים בית בישראל.

רבים מהפונים סיפרו בהתרגשות על מכרים ובני משפחה שמצאו את זיווגם בזכות תפילות יד לאחים בעבר בעמוקה. יודגש כי במהלך השנה זורמים לארגון הזמנות חתונה רבות של צעירים שזוקפים את נישואיהם לתפילות האלו.

ביד לאחים אומרים: אנו בטוחים שהתפילה ההיסטורית, במקום הקדוש המסוגל לישועות, ובהשתתפות מאות אלפי יהודים מכל העולם תבקע רקיעים בעד אותם מעוכבי השידוך.

בשל הלחץ על מוקד החירום אנו מבקשים מהציבור להזדרז ולהעביר את השמות בהקדם למוקד הטלפניות המתוגבר, שמספרו 9234* או באתר המאובטח של יד לאחים ולא לחכות לשעות העומס של הרגע האחרון.

להעברת שמות רווקים ורווקות לחצו כאן