מיכאל כפלין ופייגי גל תחת החופה
מיכאל כפלין ופייגי גל תחת החופה צילום: איציק אוחנה ו'הרבנית של האינסטגרם'.

המפיק המפורסם מיכאל (מייקל) כפלין התחתן השבוע עם פייגי גל בחתונה מרהיבה שנערכה במתחם הדיזיין סיטי.

רב הכותל והמקומות הקדושים הרב שמואלרבינוביץ כובד בסידור חופה וקידושין וכל המי ומי של המגזר החרדי התייצבו בחתונה הענקית.

שוקי סלומון, החבר הטוב של החתן, חשף לראשונה את "שיר החתונות" שהוציא. הזמר ישי לפידות שימח את החתן והכלה בשירה. בין האנשים הרבים המוכרים שנצפו שם בלט גם מגיש החדשות עופר חדד ששימח את החתן והכלה בריקוד סוער.

עוד באותו נושא:

הזמרת נירית חוטובלי התרגשה לחנוך את ההופעה המלאה שלה השבוע בפני נשים שמילאו את המקום עד אפס מקום. "המסע אל ערב הופעת הבכורה שלי הרגיש לי כמו כלה ביום חתונתה", היא אמרה לאחר ההפועה שהתקיימה בטרמינל מתחם התחנה בירושלים. "אני רוצה להאמין שהצלחתי להביא את מי שאני דרך השירים ודרך השיח הפתוח שהרגשתי איתכן. שירים שדיברו כאב, שירים להשתולל ושירים שהרחיבו את הלב".

נירית חוטובלי
צילום: ציפורה וויס

והנה הזמר אביב גפן, יחד עם אשתו וילדיו, הגיעו למופע שלו עם ענק הזמר החסידי אברהם פריד ביד בנימין בעזרת מסוק!

משרד הדיגיטל פאסי.קראוס קבעו מזוזה השבוע במשרד החדש שלהם במושב מטע. משרד הדיגיטל של אסף פאסי ואבי קראוס גדל לאחרונה ועוד עתיד להתרחב בקרוב וזה הצריך את השניים לחפש דירה חדשה. נאחל להם ישוב טוב ומזל טוב, ובהמשך להזמנה - אנחנו מבטיחים לבא לבקר מיד כשיסתיים העיצוב.

הכוכב הצעיר אריאל זיידן הגיע השבוע לים. זיידן התפרסם בזכות סרטוני הבישולים המתוקים שלו, והנה השבוע הוא ניצל את החופש הגדול ומזג האוויר כדי ללכת לים. גם כשהלך לים לא שכח להוציא מזה סרטון חמוד. צפו

ראש העיר שדרות אלון דוידי היה בטיול עם משפחות ברמת הגולן כשלפתע פרצה סערת בן אנד ג'ריס לחיינו. הוא ניצל את ההזדמנות לחזק את הבעלים של המפעל הישראלי תושב העיר שדרות ולאכול גלידה קרה תוצרת ישראל.

וקצת מינויים חדשים: שרי נחשוני החלה לשמש כדוברת תיאטרון החאן. פרופסור זהר גבירצמן, תושב אפרת בגוש עציון, מונה למנהל המכון הגאולוגי. מיטל סטודניה מונתה לתפקיד דוברת ח"כ קרן ברק ממפלגת הליכוד.

מיטל סטודניה
צילום: דיקלה שי

יו"ר הקואליציה עידית סילמן הפתיעה את הסגן של ח"כ בעז טופורובסקי עם עוגה חגיגית לכבוד יום ההולדת שלו.

הדוברת המיתולוגית של "ידיעות ספרים", צביה חקלאי, מצטרפת למשרד הפרסום והיח"צ גל אורן לרנר. חקלאי ניהלה במשך 6 שנים את מערך התקשורת של הוצאת הספרים הגדולה. תשמש כיועצת תקשורת בכירה במשרד ותנהל את תחום התרבות, ספרים, צרכנות, וקהילות במשרד.

צביה חקלאי
צילום: חופשי

טקס מעמד פדיון הבן לנכד ראש המועצה לביטחון לאומי (לשעבר) תא"ל במיל' יעקב נגל נערך על ידי הכהן שליח וחב''ד בשכונתו בראש העין הרב נחום כהן, שאיחל ובירך את הרך הנולד ומשפחתו שיגדל לתורה, חופה ומעשים טובים.

פדיון הבן לנכד ראש המל"ל לשעבר
צילום: באדיבות המצלם

ראש הממשלה נפתלי בנט ושר התקשורת יועז הנדל טסו ביחד לטקס חנוכת הסיבים שנפרשו במעלות הצפונית.

נחנכה הלשכה החדשה של סגן ראש העיר ירושלים אריה קינג בכיכר ספרא. הרב אריה שטרן והרב שמואל אליהו קבעו את המזוזה בפתח הלשכה בבניין העירייה.

חנוכת הלשכה של קינג
צילום: אהרן רחמים

גרעין ההובלה של צעירי מפלגת "הציונות הדתית" נפגש השבוע במשרד המפלגה בירושלים, בהובלת יו"ר הצעירים דוד ארליך ויו"ר הנוער יעל מנסור. הגרעין גיבש תוכנית עבודה הכוללת יציאה לכלל צעירי הציבור, הקמת תאי סטודנטים וועידה שנתית.

צעירי מפלגת הציונות הדתית
צילום: דוברות
מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו