זוגיות. תזמון. טיימינג
זוגיות. תזמון. טיימינג צילום: istock

אם אתם עדיין מחפשים אחר האהבה שלכם - זה משהו שאתם יכולים לעשות בשביל לשפר מאוד את הסיכויים שלכם לשים טבעת בקרוב. פעם בשנה, מפיק פרויקט 252 מפגש רווקים-רווקות איכותי, עם תכנים ומרצים מהשורה הראשונה.

בפרויקט לא חוסכים מאמץ על מנת שהמפגש יהיה חוויתי ומותיר חותם, כמיטב המסורת והאיכות של פרויקט 252.

"83 זוגות התחתנו בשנה החולפת במסגרת המיזם", אומר צוריאל גביזון, ממייסדי הפרויקט. "וזו ההוכחה הטובה ביותר עבורנו שאנחנו עושים פה משהו נכון, זה פשוט עובד".

"פרויקט 252 נוסד כדי לעזור לרווקים ורווקות למצוא את החצי השני שלהם במהירות ובקלות, מתוך התפיסה שזוגיות היא משהו שצריך פשוט ללמוד איך בונים אותה נכון"

"עד הקמת המיזם - למרות הצורך האדיר - לא הייתה קיימת בישראל פלטפורמה ראויה והיקפית לרווקים ורווקות כמו פרויקט 252. מספר הזוגות שנישאו עד כה (שחלקם הכירו בתוך הפרויקט) הם הישג משמעותי מאוד, בשנה שבה רק ביססנו את התשתית של המיזם ולמדנו תוך כדי תנועה איך להתאים ולהנגיש את התכנים ואת המסגרות בצורה הטובה ביותר".

"אין לי ספק שהקצב ילך ויגבר, הפרויקט יתרחב, ואנו נראה בשנה הקרובה מספרים גבוהים הרבה יותר של חתונות מתוך הפרויקט", מציין גביזון.

"אנו נמצאים בסיום כל ההכנות והלו"ז המלא של הערב", אומר גביזון, "השקענו הרבה חשיבה איך לגרום לזה להיות אירוע שלא דומה לשום דבר אחר שהיה קודם, ואנחנו מקווים שהכנס אכן יענה על הצורך של ציבור מבקשי הזוגיות".

"מי שבונה על הערב הזה ולא הזמין עדיין כרטיס - יכול למצוא את עצמו ללא כרטיס לאירוע כי המכירה מסתיימת בשעות אלה ממש"...

עדיין לא הזמנתם? קליק מהיר כאן לשריון מקומכם >>

עוד באותו נושא:
מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו