חלקת קרקע
חלקת קרקע צילום: באדיבות MSN נדל"ן

רבים מכם אולי לא מודעים לכך, אך גבעת עדה נחשבת כיום לאחד מלהיטי הנדל"ן המבוקשים ביותר למגורים בארץ.

גבעת עדה נמצאת במיקום יוצא דופן שמשקיעים מביני עניין כבר זיהו את הפוטנציאל הגלום בו: במרחק של 45 דקות נסיעה מגוש דן אל מול הר הכרמל הירוק, במושב בו מתגוררת אוכלוסייה אמידה וכולל בתים יוקרתיים רבים.

בשונה מיישובים יוקרתיים אחרים, בהם היצע הקרקעות הזמינות לרכישה נמוך במיוחד, בגבעת עדה משווקות כעת חלקות חקלאיות מגודרות בשטח כולל של רבע דונם לכל חלקה, ובמחיר שווה לכל נפש של 109,000₪ בלבד.

חשוב לציין שמחירי הבתים ביישוב עברו את רף ה- 2,500,000₪ כבר לפני שנים, זאת לאור הביקוש ההולך וגובר למגורים בסביבה ירוקה ונעימה. מכאן אתם כבר יכולים לשער את הפוטנציאל האדיר ולאילו סכומים יגיעו הקרקעות האלו בעתיד.

הקרקעות המשווקות בגבעת עדה הן קרקעות פרטיות, מה שהופך את ההשקעה לאף יותר אטרקטיבית. כיום בישראל רק כ-7% מהקרקעות הן בבעלות פרטית, וזו אחת הסיבות לכך שמלאי הקרקעות הזמינות לרכישה אוזל במהירות, מה שיגרום למחירים לעלות בקרוב. אם נסתכל על מחירי הנכסים בגבעת עדה ובסביבתה נראה שהמחירים נמצאים במגמת עלייה מתמדת, לכן לא מדובר רק ברכישה של קרקע אלא בצעד משמעותי עבור העתיד הכלכלי של המשפחה, של הילדים ושל הנכדים.

החברה המשווקת את הקרקעות בגבעת עדה בימים אלו היא חברת MSN נדל״ן, הנחשבת לאחת מחברות הנדל”ן הישראליות המובילות. החברה פעילה מאוד במהלך השנים האחרונות בתחום השיווק ומכירה של השקעות נדל"ן מיוחדות - כמו ההשקעה בגבעת עדה.

זה הזמן לדאוג לעתיד שלכם ושל ילדכם. משקיעים היום סכום נמוך ונהנים בעוד כמה שנים, כאשר הקרקע תהיה זמינה לבנייה, מרווח של מאות אחוזים!

הקרקע אינה זמינה לבנייה