ילדי בית הילדים בסיום קורס הסייבר
ילדי בית הילדים בסיום קורס הסייבר צילום: אמונה צבע אלעזרקי

שישה עשר ילדי בית הילד 'אמונה צבע אלעזרקי' בנתניה עברו תהליך ארוך בשנה האחרונה במטרה להתכונן לגיוס ליחידות הסייבר המובילות בצה"ל.

במהלך השנה האחרונה בם התייצבו בכל שבוע בכניסה לחדר הסייבר של הפנימיה ולמדו מטובי המדריכים את רזי הסייבר.

שנת הלימודים אמנם התחילה כסדרה וכך גם חוג הסייבר "מקפצה לחיים" ע"ש ישראל אלדר ז"ל. אך בעוד הלימודים יצאו להפסקות וללימוד מרחוק - קורס הסייבר נמשך בהתמדה.

את הקורס העבירו שאול אלדר, עמי צרפתי, רועי הרוש, אבי אפלבוים, אלעזר בירו - כולם עובדים בחברת wix, כאשר שאול אלדר אשר משמש כראש צוות יזם באופן פרטי את הקורס. המדריכים הגיעו מידי שבוע ותרגלו עם הילדים יסודות תכנות וסייבר.

תלמידי הקורס לא אפשרו לקורס להפסיק ואפילו לא לשבוע אחד. הם דרשו לקיים את המפגשים בזום ולהמשיך ללמוד ולהתנסות עד המפגש הבא. התלמידים היו נלהבים ללמוד ולהתקדם בתחום עד שכשהתקיימו המפגשים פרונטלית שוב, הם לא התאפקו וחיכו ליד הדלת עד לבוא המדריכים.

השבוע ציינו בבית הילדים את אירוע סיום קורס הסייבר בזכות חברת wix וכמובן המדריכים והתלמידים החרוצים. שהעידו כי הם מעוניינים להתגייס לצה"ל ליחידת 8200 וליחידות הסייבר.

יהודה כהן, מנהל בית הילדים: "כמנהל בית הילדים, הזכות הגדולה עבורי היא לתת לילדים האלו כלים להיות אנשים בוגרים, עצמאיים ותורמים לחברה. שיתוף הפעולה החשוב עם חברת wix הוא בדיוק ה'אני מאמין' שלנו המתן הכלים לפיתוח אישי של כל ילד וילד. אני שמח שזכינו וזיכינו את הילדים".

עוד באותו נושא:
מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו