בצלאל סמוטריץ'
בצלאל סמוטריץ' צילום: Yonatan Sindel/Flash90

יו"ר מפלגת הציונות הדתית, ח''כ בצלאל סמוטריץ', מחק הערב (רביעי) ציוץ בטוויטר שבו האשים את שרת הפנים איילת שקד בכך שפעלה לסיכול בחירתו של ח"כ שמחה רוטמן לוועדה למינוי שופטים.

בנוסף, ח"כ סמוטריץ' התנצל בפני שקד על כך. "מחקתי ציוץ שהאשים את איילת שקד בכך שפעלה לסיכול מועמדותו של שמחה רוטמן לאחר ששירית אביטן כהן (עיתונאית גלובס, י"ג) הבהירה לי שבציוץ שלה היא לא התכוונה לאיילת", כתב ח"כ סמוטריץ'. "אני מתנצל בפניה".

קודם לכן צייצה השרה שקד בחשבון הטוויטר שלה: "האמת שבדרך כלל אני לא עונה לשקרים של ריקלין ובצלאל אבל הפעם יש גבול. אני עזרתי לרוטמן בתאום מלא עם אורית סטרוק. גם רוטמן יודע. אבל תמשיכו לשקר. זה קל. שמחה? אורית?"

עוד באותו נושא:

כפי שפורסם, מליאת הכנסת בחרה היום את נציגי הכנסת לוועדות מינויים לנושאי משרה שיפוטית. ההצבעה היתה חשאית ונערכה מאחורי פרגוד. בתום ספירת הקולות נקבע כי חברי הכנסת אפרת רייטן (העבודה) ושמחה רוטמן (הציונות הדתית) נבחרו לנציגי הכנסת בוועדה למינוי שופטים. מועמדת הליכוד ח"כ אורלי לוי אבקסיס לא נבחרה.

נציגי הכנסת בוועדה למינוי דיינים הם חברי הכנסת גילה גמליאל (הליכוד) ושירלי פינטו (ימינה). בוועדה למינוי קאדים ייצגו את הכנסת חברי הכנסת אוסמה סעדי (הרשימה המשותפת), מנסור עבאס (רע''מ) וניר אורבך (ימינה). בוועדה למינוי קאדים דרוזים ייצגו את הכנסת חברי הכנסת מופיד מרעי (כחול לבן), עלי סלאלחה (מרצ) ופטין מולא (הליכוד).

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו