בובות טראמפ למכירה
בובות טראמפ למכירה צילום: iStock

הנשיא לשעבר דונלד טראמפ אמנם כבר הודה שהוא לא ניצח בבחירות, אך זה עדיין לא אומר שהוא לא מתכנן לרוץ לבחירות הבאות. כהכנה למרוץ, הנשיא לשעבר מתכנן למכור "כרטיסי טראמפ" לאוהדים שלו.

ההודעה על הכרטיסים נשלחה במייל לתומכי טראמפ בה נאמר כי הם עתידים להישלח אליהם ושהם מוזמנים לבחור את העיצוב המועדף עליהם. במייל נמסר כי בהתחלה תוכנן לשלוח עיצוב אחד אבל כאשר הנשיא טראמפ ראה את הכרטיסים על השולחן הוא אמר שצריך לתת לעם האמריקאי להחליט על העיצוב הנכון כי הם תמיד יודעים מה הכי טוב.

יחד עם ההודעה נשלחו ארבעה עיצובים אפשריים כאשר בכולם מופיע שמו של טראמפ באותיות גדולות וכן נאמר שמדובר ב"כרטיס רשמי". במייל נוסף שנשלח לתומכים נאמר כי הכרטיסים "יינשאו על ידי פטריוטים ברחבי המדינה ויהיו סמל לתמיכה המסורה שלהם לתנועת Save America".

עוד באותו נושא:

מרגע פרסום הכרטיסים הם עוררו תגובות נזעמות בקרב תומכי הדמוקרטים ברשתות החברתיות. חלק מהתגובות לעגו על טעות הכתיב שהייתה בעיצוב אחד הכרטיסים (נכתב בו OFFICAL במקום OFFICIAL) בעוד חלק טענו כי מדובר בכרטיסים "נאציים". לטענתם, הכרטיס המדגיש ציור של עיט פורס כנפיים (בדומה לסמל ארה"ב) מזכיר סמל דומה שהיה שייך למפלגה הנאצית.

בהודעה שפורסמה מאת הנשיא נמסר כי הכרטיסים עתידים להימכר במחיר של 45 דולר לכרטיס, וכי הם יהיו חלק ממסע הבחירות הבא.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו