דונלד טראמפ
דונלד טראמפ צילום: Official White House Photo by Shealah Craighead

עוד מקורב לדונלד טראמפ טוען כי הנשיא לשעבר מתכוון להתמודד בבחירות לנשיאות שיתקיימו בשנת 2024.

שון ספייסר, ששימש כדוברו של טראמפ בבית הלבן בשנת 2017, אמר בראיון ל"וושינגטון אקזמינר" כי הוא בטוח בכך שטראמפ מתכוון להתמודד על הנשיאות שוב. "הוא בפנים. לפני כמה חודשים עדיין לא הייתי בטוח. כעת, צריך משהו שימנע ממנו להתמודד", אמר ספייסר.

עם זאת, ספייסר סירב לומר האם הדברים נאמרו על דעתו בלבד או לאחר שיחה עם הנשיא לשעבר. ספייסר הוא לא המקורב היחיד לטראמפ שרמז כי הנשיא לשעבר יתמודד בבחירות הבאות לנשיאות בשנת 2024. גם ראש הצוות של טראמפ בבית הלבן לשעבר, מארק מדו, רמז בראיון שהעניק לאתר Newsmax כי טראמפ כבר מנהל דיונים מאחורי הקלעים על ההתמודדות הבאה לנשיאות.

"נפגשנו עם כמה מחברי הקבינט שלנו הערב. אני לא מוסמך לדבר בשם הנשיא, אבל אני יכול להגיד לכם את זה - לא היינו נפגשים הערב אם לא היינו מתכננים להתקדם בצורה אמיתית, כשהנשיא טראמפ עומד בראשנו", אמר מדוז.

גם טראמפ עצמו רמז מספר פעמים בראיונות שהעניק לאחרונה כי הוא מתכוון להתמודד על הנשיאות בבחירות בשנת 2024, לאחר שלטענתו הבחירות האחרונות "נגנבו ממנו" עקב זיופים. מי שלא ממש הביעה תמיכה בכוונתו של טראמפ להתמודד בבחירות היא הזמרת היהודייה-אמריקאית ברברה סטרייסנד, שאמרה בראיון שהעניקה למגזין Variety כי "ארבע השנים של טראמפ בנשיאות היו חור שחור" כדבריה.

היא הוסיפה עוד כי "כשחושבים על זה, אל גור הפסיד בבחירות בהפרש של 537 קולות. הילרי קלינטון הפסידה בבחירות בקרוב ל-77,000 קולות. טראמפ הפסיד בבחירות ב-7 מיליון קולות. אני חושבת שצריכים להראות את זה כל יום בטלוויזיה", אמרה סטרייסנד.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו